Reklama
Reklama

Andziaks i Luka podpisali intercyzę. Bogata influencerka wyjaśnia: "Jak mój mąż coś odwali, to ja jestem bezpieczna"

Andziaks i Luka są w trakcie intensywnych przygotowań do ślubu. Na kanał Luki trafił dwa dni temu film Q&A, podczas którego odpowiadają na pytania związane z uroczystością. Pojawił się również temat podpisana intercyzy przez przyszłych małżonków.


Przygotowania do ślubu Andziaks

Przygotowania do ślubu Andziaks i Luki trwają. Choć para informowała jedynie o kilku szczegółach związanych z przygotowaniami, okazuje się, że wesele jest już praktycznie gotowe. 

W jednym z Q&A w serwisie YouTube narzeczeni odpowiedzieli na kilka pytań związanych z uroczystością, o której trąbią od kilku miesięcy.

Z filmiku możemy dowiedzieć się, że na weselnym stole zostaną postawione świeczki firmy Andziaks, nie zabraknie naprawdę drogich kwiatów.

W końcu zeszło na temat związany z podpisaniem intercyzy. Okazuje się, że para zdecydowała się na to, choć nie była to taka łatwa decyzja. Andziaks zasięgnęła nawet rady koleżanki:

Reklama

Para mówi otwarcie na temat intercyzy. Podkreślają również rolę dokumentu w prawdziwym życiu.

Przyszli małżonkowie zdradzili także, że nigdy nie mieli wspólnego konta, a od początku związku towarzyszy im rozdzielność majątkowa.

Zobacz również:

Zapłakana Ewa Chodakowska relacjonuje awanturę w parku! "Pociągnął mi Joe-Joe. Jechał ścieżką nie dla rowerów"

Tomasz Lis rozwiódł się z Hanną Lis, a teraz takie wieści o jego "nowym życiu". I to z piękną Moniką u boku

Joanna Moro znów próbuje śpiewać. Fani błagają, żeby nie...
pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy