Reklama
Reklama

Wieczór panieński Andziaks. Striptizer, zabawa w klubie i rzucanie pieniędzmi

Andziaks, czyli Angelika Zając (25 l.), to znana influencerka i youtuberka, która popularność zyskała w sieci. Niedanowo kobieta brała udział w swoim wieczorze panieńskim, który obchodzony był bardzo hucznie. Nie zabrakło striptizera, balangi w klubie nocnym, a także obrzucania się pieniędzmi. Cała impreza zrelacjonowana była w sieci!


Angelika "Andziaks" Zając to znana youtuberka i instagramerka, która ma rzeszę fanów wśród młodzieży. Kobieta największą rozpoznawalność zyskała ponad 2 lata temu, gdy została mamą, a to za sprawą popularnego nagrania, na którym pokazała, jak rodzi córkę.

Jak widać, 25-latka jest zdolna do naprawdę dziwnych rzeczy, byleby tylko zaistnieć w mediach. Od czasu słynnego porodu celebrytka wiedzie prym na Instagramie, gdzie śledzi ją już ponad 670 tysięcy osób.

To właśnie za pośrednictwem sieci Andziaks pochwaliła się fanom, jak wyglądał jej wieczór panieński.

Reklama

A działo się naprawdę dużo...

Andziaks pochwaliła się wieczorem panieńskim. Działo się!

Angelika jest zaręczona z niejakim Luką. Mężczyzna również znany jest wśród młodszego pokolenia i w sieci. Para wychowuje córkę, Charlottę, której wizerunek często jest pokazywany w mediach społecznościowych. Dziewczynka dosłownie od porodu oswajana jest z kamerą, a jej rodzice ochoczo relacjonują jej życie. Niedawno pokazali, jak 2-latce przebili uszy pistoletem.

Para chyba aspiruje na bycie influencerami roku, nic więc dziwnego, że są nadaktywni w sieci.

Zakochani planują huczny ślub i weselicho, a przygotowania relacjonują w internecie.

Angelika Zając na wieczorze panieńskim. Zabawa na bogato

Przed ślubem oczywiście musiał być wieczór panieński. Znana ze swojej rozrzutności i zamiłowania do luksusu celebrytka miała zorganizowane przyjęcie na bogato. Na imprezie dużo się działo.

Wśród gości zaproszone zostały przyjaciółki 25-latki, pojawiło się dużo sław, takich jak: Lil Masti, Sylwia Gaczorek, a także inna znana influencerka, Ola Nowak. Kobieta nagrała najlepsze momenty z imprezy i opublikowała je w sieci.

Dzięki temu dowiadujemy się, jak przebiegło pożegnanie z panieństwem w wykonaniu Angeliki.

Główna gwiazda wieczoru przywdziała na siebie sukienkę w kremowym kolorze. Na głowie miała symboliczny wianek, a na stopach sandałki z pomponem. Jej przyjaciółki dla kontrastu i podkreślenia charakteru zabawy wystroiły się w ciemne kreacje.

Wydarzenie zorganizowane było prawdopodobnie w jednym z prestiżowych hoteli. Jeden z pokoi był elegancko przystrojony kwiatami i balonami w jasnych kolorach. Na stołach nie zabrakło przekąsek.

Ale najlepsze dopiero miało się wydarzyć!

Wieczór panieński Andziaks. Striptizer, nocny klub i rzucanie pieniędzmi

Angelika na wieczorze panieńskim gościła striptizera. Mężczyzna w przebraniu marynarza pojawił się w apartamencie, a wyraźnie uradowana celebrytka dokazywała na krześle. Później impreza przeniosła się do wypasionej limuzyny. Auto zabrało uczestniczki wydarzenia na przejażdżkę, a następnie do klubu.

W lokalu nocnym nie zabrakło przebieranek, a na scenie pojawiła się osoba przebrana w filmową Maskę, w postać, w którą wcielał się Jim Carrey. Zjawiły się również tancerki i na stole pojawiło się sushi.

Przyzwyczajone do pławienia się w bogactwie kobiety postanowiły rzucać w siebie banknotami, a Andziaks pieniądze upychała sobie w staniku.

W dalszej relacji zauważamy, że panie raczyły się alkoholem, a wyraźnie rozluźniona przyszła panna młoda zaczęła tańczyć i pląsać na parkiecie. Wieczór panieński skończył się nad ranem.

Fajna zabawa?

Zobaczcie również:

Ralph Kamiński stworzył na scenie wyjątkowy duet. Z kim zaśpiewał?

Pierwszy półfinał Eurowizji 2022 bez Krystiana Ochmana. Kto wystąpi?

Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast "Zdanowicz.Pomiędzy wersami"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andziaks | Angelika Zając
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy