Reklama
Reklama

Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki przyłapani na piciu piwa! Ale afera

Andrzejowi Dudzie (48 l.) bardzo dobrze współpracuje się z Mateuszem Morawieckim (51 l.). Okazuje się, że prezydent i premier lubią się także prywatnie. W sieci opublikowano właśnie zdjęcie, na którym Duda i Morawiecki popijają sobie piwko. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że byli wtedy w pracy!

Andrzej Duda stara się ostatnio poprawić swój wizerunek (sprawdź!), gdyż ma nadzieję, że pomoże mu to uzyskać większą przychylność społeczeństwa, co przełoży się na wynik w zbliżających się wyborach prezydenckich. 

W czasach pandemii prezydent za pośrednictwem Instagrama pokazał już, jak jego żona Agata Duda szyje maseczki ochronne. Jakiś czas temu Duda pochwalił się również w sieci fotografią ze spotkania z leśnikami i został skrytykowany za niezachowanie dwumetrowego dystansu. 

Reklama

Teraz prezydent wywołał kolejną sensację. Duda razem z premierem Mateuszem Morawieckim po spotkaniu na Mierzei Wiślanej postanowili udać się do pobliskiej restauracji na małą przekąskę i ... piwko z sokiem. 

Politycy postanowili, że zrobią sobie pamiątkowe zdjęcie i opublikują je w internecie. Okazało się, że był to fatalny pomysł. 

Fotkę opatrzono hasztagiem #PracaNieKłótnie. To właśnie krótki opis wywołał skandal, gdyż hasztag sugeruje, że politycy pili piwo w czasie pracy. Ich zachowanie nie spodobało się internautom, którzy dali temu wyraz w komentarzach. 

Obserwatorzy polityków uważają, że nawet jeśli Duda i Morawiecki piliby piwo bezalkoholowe to i tak nie wypada chwalić się taką fotką, jeśli jest się w pracy. 

Politykom wytknięto także "świętowanie" w czasach, gdy z powodu koronawirusa wciąż w Polsce umiera i traci pracę wiele osób.  

A wy co sądzicie o fotce Dudy i Morawieckiego?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Duda | Mateusz Morawiecki
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy