Reklama
Reklama

Amber Heard mieszka w wynajętym domu. Płaci za niego aż 22,5 tys. dolarów miesięcznie? Luksus ma swoją cenę!

Amber Heard (35 l.) płacze, że nie ma pieniędzy, wydaje krocie na wynajem domu? Prywatne spa, kort tenisowy i sala kinowa nie kosztują mało. Cena niejednego może zaskoczyć!

Amber Heard mieszka w wynajętym domu

Portal TMZ.com donosi, że Amber Heard płaci 22,5 tys. dolarów miesięcznie za wynajem domu. Z relacji dziennikarzy wynika, że widzieli kontrakt, który podpisała kobieta, chociaż jej nazwisko na nim nie figurowało. Sąsiedzi z okolicznych domostw potwierdzili jednak, że widzieli, jak aktorka opuszcza posiadłość w towarzystwie córek i ochroniarzy.

Rzeczony dom Heard znajduje się nieco mniej niż 30 minut od gmachu sądu hrabstwa Fairfax. Podobno rezydencja liczy sobie 13 000 stóp kwadratowych powierzchni. Ponadto znajduje się na akrowej ziemi i ma własny kort tenisowy. Wewnątrz mają natomiast znajdować się sala kina domowego, a także sala fitness i spa.

Reklama

Kwota dla przeciętnych obywateli może być porażająca, jednak to jedynie "kropla w morzu", gdyby porównać tę cenę z tym, ile inni celebryci są w stanie zapłacić za dom. Kendall i Kris Jenner wynajęły podobno niegdyś dom, za który wybuliły aż 450 tys. dolarów za miesiąc. Kto bogatemu zabroni?

Sprawa jest jednak interesująca, ponieważ Amber Heard przegrała z Johnny’m Deppem w procesie dekady. W związku z uznaniem przez sąd jej winy, musi zapłacić byłemu mężowi 10,3 mln dol. Myślicie, że wymiga się od zapłaty?

Amber Heard nie zgadza się z werdyktem sądu?

Aktorka wyraźnie nie jest zadowolona z wyroku, czego dała wyraz na swoim Twitterze. Amber opublikowała bowiem oświadczenie, w którym zdążyła powołać się już na wolność słowa i przebiegłość prawników Deppa.

Następnie zauważyła, że wyrok sądu jest niekorzystny również dla tych kobiet, które chciałyby walczyć o swoje prawa w przypadku podobnych nadużyć na drodze prawnej.

Wszystkie winy Heard zrzuciła na wprawnych obrońców Johnny’ego, którzy tak pokierowali sprawą, że przekonali ławę przysięgłych do wersji wydarzeń Johnny’ego.

Ostatecznie Heard stwierdziła, że straciła prawo do wyrażania swoich myśli bez skrupułów, choć sądziła, że takie posiada.

Zobacz też:

Marcin Hakiel mocno zmienił się przez rozwód? "Lubię rano spojrzeć w lustro i policzyć nowe zmarszczki"

Krzysztof Ibisz będzie ojcem! "Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy"

Agnieszka Woźniak-Starak przyciąga uwagę w jeansowej stylizacji. To modowy hit!

Rosjanie ćwiczą na Pacyfiku. Na nagraniu niszczyciele i bombowce

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Amber Heard | Johnny Depp
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy