Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Ibisz będzie ojcem! "Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy"

Krzysztof Ibisz (57 l.) i Joanna Ibisz (Kudzbalska) (30 l.) niecały rok temu powiedzieli sobie "tak". Teraz okazuje się, że w ich życiu szykują się kolejne wielkie zmiany, bo zakochani właśnie poinformowali, że wkrótce ich rodzina się powiększy! Prezenter przekazał radosne wieści na swoim profilu na Instagramie!

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska w sierpniu 2021 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Para długo utrzymywała swój związek w tajemnicy, aż nieoczekiwanie wyszło na jaw, że serce prezentera należy do pięknej lekarki.

Krzysztof i Joanna postanowili, że nie będą się dzielić swoim związkiem z mediami. Fani długo więc musieli czekać na informację o zaręczynach pary. Mimo że informacja została podana trochę wbrew ich woli. Ibisz nie ukrywał, że nie był z takiego obrotu sprawy zadowolony.

Reklama

Zaręczyny Krzysztofa i Joanny również nie należały do... łatwych. Okazało się bowiem, że Ibisz przygotowując się do tego ważnego dnia i tak nie przewidział jednego. Pierścionek, który miał zdobić palec wybranki był bowiem za duży!

Krzysztof Ibisz będzie ojcem

Mimo że zakochani chronią swoją prywatność, to od czasu do czasu pokazują skrawki swojego życia na Instagramie. Nikt nie spodziewał się jednak, że para podzieli się tak radosną informacją! Krzysztof Ibisz poinformował właśnie, że wraz z ukochaną spodziewają się dziecka.

Prezenter opublikował romantyczne zdjęcie z żoną, na którym trzyma dłoń na wyraźnie zaokrąglonym brzuszku małżonki.

Gratulujemy!

Krzysztof Ibisz: Życie prywatne

Krzysztof Ibisz w przeszłości już dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu. W latach 1998-2004 był mężem Anny Zejdler, z którą doczekał się syna Maksymiliana. Od 2005 do 2009 roku był zaś w związku małżeńskim z Anną Nowak-Ibisz, a owocem ich związku jest syn Vincent.

Zobacz też:

Shakira i Gerard Pique zatrudnili prawników, by podzielić majątek! Ten luksus aż oszałamia!

Siostra księżnej Kate pokazała się w zaawansowanej ciąży

Książę George skradł cały show na koncercie dla królowej

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Joanna Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy