Reklama
Reklama

Allan Krupa przeszedł ogromną metamorfozę! Syn Edyty Górniak schudł już 13 kg

Allan Krupa, syn Edyty Górniak, 27 marca skończył 18 lat. Swoje urodziny świętował w klubie, do którego zaprosił najbliższych przyjaciół i swoją ukochaną mamę. Otrzymał od niej niecodzienny prezent, bowiem artystka zafundowała mu nagranie piosenki i teledysku. Allan przeszedł ostatnio również sporą metamorfozę, syn diwy schudł i czuje się znacznie lepiej.

Allan Krupa, syn Edyty Górniak i Dariusza Krupy, po rozwodzie rodziców zamieszkał z mamą. Szybko jednak się usamodzielnił i stara się żyć na własną rękę, a przynajmniej tak zapewnia w wywiadach. Z ojcem nie ma najlepszych relacji. Wokalistka natomiast wspiera wszelkie decyzje jedynaka i kibicuje mu. Gdy Allan oświadczył, że nie będzie na razie podchodził do matury, Górniak nie protestowała. Przypomnijmy, że diwa również skończyła swoją edukację na poziomie szkoły średniej.

Reklama

Allan Krupa nagrał piosenkę

Ostatnio Allan Krupa obchodził swoje 18 urodziny i wyprawił z tej okazji huczną imprezę, na którą zaprosił swoich najbliższych znajomych i mamę. Górniak szybko opuściła klub, żeby dać młodym przestrzeń do swobodnej zabawy. Wcześniej natomiast sprezentowała synowi możliwość nagrania własnej piosenki i nakręcenia do niej teledysku. Utwór nosi tytuł "Lambada", a Alla przybrał pseudonim Enso (posłuchaj!). Wszystko dlatego, że nie chce być kojarzony ze sławną mamą. 

Allan Krupa przeszedł ogromną metamorfozę

W ostatnim czasie dostrzegliśmy niezwykłą metamorfozę syna Górniak. Okazuje się, że to ona skierowała syna do dietetyka i coucha żywieniowego. Allan przeszedł na dietę około 2 miesiące temu i schudł już 13 kg. "Po prostu razem z mamą uzgodniliśmy, że to jest czas, aby wziąć się za siebie. Po skończeniu szkoły już miałem taki okres, że pomyślałem, że nie chodzę do szkoły i mogę sobie odpuścić i odpuściłem aż za bardzo" - wyznał w rozmowie z JastrząbPost.

Czy taka przemiana oznacza, że w życiu 18-latka pojawiła się jakaś sympatia lub miłość? Allan powiedział, że ma jedną przyjaźń, ale nie lubi mówić zbyt wiele o swoim życiu prywatnym. "Tyle, co mogę powiedzieć o sobie, to powiem. Ale tak głębiej to nie wchodźmy" - poprosił.

***

Zobacz także:

Joanna Opozda przekazała ze szpitala nowe informacje o stanie synka. "Vini jest bardzo dzielny"

Ewa Bukowska: Zagadkowe zniknięcie byłej żony Marka Bukowskiego. Smutne, co się okazało!

Była żona Durczoka wyjawiła, dlaczego tyle lat milczała na temat Kamila Durczoka! "Cena za rozwód"

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Allan Krupa | Edyta Górniak | Dariusz K., muzyk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy