Reklama
Reklama

Alicja Janosz pochwaliła się fotką 8-letniego syna. Wyglądają jak dwie krople wody?

Alicja Janosz (36 l.) to nie tylko wokalistka, ale i zabiegana mama 8-letniego Tymka. Chłopiec coraz bardziej przypomina swoją mamę z czasów młodości. Piosenkarka niedawno pochwaliła się zdjęciem ze swoją pociechą. Widać podobieństwo?

Alicja Janosz pochwaliła się fotką 8-letniego syna. Wyglądają jak dwie krople wody?

Alicja Janosz to zwyciężczyni pierwszej edycji programu "Idol" (posłuchaj!). Wówczas zaledwie 17-letnia Ala zachwyciła Polaków swoim talentem do tego stopnia, że w wyścigu po wygraną zostawiła Ewelinę Flintę i Szymona Wydrę daleko w tyle. Wiele osób wróżyło Janosz zawrotną karierę i tak też z początku było. W 2002 roku wydała swoją pierwszą płytę, która odniosła spory sukces. Z czasem jej kariera nieco zwolniła, by parę lat później Alicja mogła związać ssię z zespołem HooDoo Band. Zmiana wyszła wyraźnie na lepsze, bo również wtedy zakochała się do szaleństwa w swoim przyszłym mężu - Bartoszu Niebieleckim. Para wspólnie wychowuje synka Tymona, który przyszedł na świat w 2014 roku.

Reklama

Dziś Tymon ma już prawie 8 lat, a jego mama właśnie pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem. Trudno uwierzyć, że chłopiec już tak wyrósł i wraz z Alicją wyglądają jak dwie krople wody! Warto zwrócić uwagę, że na fotce dodanej przez Janosz chłopiec przypomina swoją mamę z czasów "Idola"!

Alicja i Bartosz ostatnio wybrali się na koncert Kuby Badacha, czym pochwaliła się na Instagramie wokalistka za pomocą  rodzinnej fotki, która podpisała:

Alicja Janosz - Kim jest?

Alicja Janosz urodziła się w 1985 roku w Pszczynie. Pierwsze kroki na scenie stawiała już jako 8-latka, podczas musicalu "Piotruś Pan". W 2000 roku zwyciężyła odcinek programu "Szansa na sukces", gdzie wystąpiła z piosenkami Kayah. Jako 17-latka wygrała pierwszą edycję "Idola". Od 2006 roku współpracuje ze zespołem HooDoo Band.

Zobacz też:

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Alicja Janosz ma powody do radości! Świętuje razem z mężem!

Władimir Putin zna już datę zakończenia wojny?! Zaskakujące, co wyjawił polski generał

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alicja Janosz | Idol
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy