Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Alicja Janosz ma powody do radości! Świętuje razem z mężem!

Alicja Janosz (34 l.) zdobyła popularność w 2002 roku, kiedy to wygrała muzyczne show "Idol". Choć teraz jest jej znacznie mniej w show-biznesie, to wygląda na to, że jest bardzo szczęśliwa i ostatnio nie brakowało jej powodów do świętowania!

Wokalistka została laureatką pierwszej edycji "Idola" w wieku zaledwie 17 lat. Wszyscy wróżyli jej wielką karierę, ale niestety coś poszło nie tak i Alicja na długie lata zniknęła z show-biznesu. 

Okazało się, że w tym czasie układała swoje życie prywatne. W 2010 roku wyszła za mąż za Bartosza Niebieleckiego, perkusistę zespołu HooDoo Band. W 2017 roku przyszedł na świat ich synek, Tymon. 

Choć Ali nie udało się zrobić oszałamiającej kariery muzycznej i nigdy nie wróciła na szczyty show-biznesu, to w życiu prywatnym szczęście jej dopisuje. 

Właśnie pochwaliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych, że wraz z mężem świętowali 9. rocznicę ślubu. Przy okazji opublikowała romantyczne zdjęcie z Bartkiem. 

"9 lat temu na ślubnym kobiercu, a razem od 12 lat... Ps. I kto tu włada pałeczkami?" - napisała szczęśliwa mężatka. 

W komentarzach posypały się gratulacje i życzenia kolejnych szczęśliwych lat w małżeństwie. Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko dołączyć się do tych życzeń! 

Reklama


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Alicja Janosz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje