Reklama
Reklama

Alicja Bachleda-Curuś zaręczyła się z ukochanym, a teraz... Niepokojące wieści ze Stanów!

Alicja Bachleda-Curuś od jakiegoś czasu związana jest z tajemniczym mężczyzną. Gwiazda chroni swoje życie prywatne i niewiele mówi o związku. W zeszłym roku pojawił się jednak na jej palcu piękny pierścionek, który okazał się zaręczynowym. Czy aktorka stanie na ślubnym kobiercu?

Alicja Bachleda-Curuś może poszczycić się całkiem imponującą karierą aktorską (zobacz!), nie tylko w Polsce, ale i w Stanach Zjednoczonych. Ogromną popularność przyniosła jej rola Zosi w ekranizacji "Pana Tadeusza" i otworzyła jej drzwi do kariery.

W Ameryce dużą rozpoznawalność zyskała dzięki głównej roli w "Ondine" Neila Jordana, gdzie wystąpiła u boku Colina Farrella. Potem pikanterii dodawał fakt, że para była w związku, a w 2009 roku przyszedł na świat ich syn Henry Tadeusz Farrell. Zastanawiano się wówczas, kiedy w końcu Farrell oświadczy się Bachledzie- Curuś.

Reklama

Niestety związek nie wytrzymał próby czasu i cztery lata później Alicja oficjalnie potwierdziła swoje rozstanie z aktorem. Aktorkę łączono później z Sebastianem Karpielem-Bułecką (sprawdź!) i Marcinem Gortatem. Pojawiły się nawet głosy, że gwiazda na stałe wróci do Polski.

Wszystko zmieniło się w 2019 roku, gdy Alicja przyleciała do kraju z tajemniczym mężczyzną. To właśnie z nim pojawiła się na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka, z którym była kiedyś związana.

Na palcu pojawił się piękny pierścionek!

Media zwariowały, gdy w noc sylwestrową 2019/2020 gwiazda pochwaliła się zdjęciem pierścionka. Od razu podniosły się głosy, że to zaręczynowy! Znana jednak z oszczędnego komentowania swojego życia prywatnego Alicja, przez długi czas nie potwierdzała tych rewelacji.

Mały wyjątek zrobiła w rozmowie z "Jastrząb Post". Gdy dziennikarka portalu pogratulowała jej zaręczyn, Bachleda-Curuś podziękowała za miłe słowa i niejako przyznała, że zgodziła się zostać żoną Amerykanina.

Alicja stanie na ślubnym kobiercu?

Czy w takim razie Alicja szykuje się do ślubu? Miała już okazję włożyć suknię ślubną - co prawda póki co tylko na planie komedii "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Jak informuje "Rewia", aktorka marzy o ślubie w niewielkim drewnianym kościółku na Podhalu. Na razie nie ma jednak dobrych wieści...

Od zaręczyn minęły już niemal dwa lata i choć związek aktorki i tajemniczego ukochanego ma się naprawdę dobrze, to na ślub się nie zanosi. Prawdę o relacji z ukochanym zdradziła przyjaciółka Alicji.

Myślicie, że Bachleda-Curuś niebawem przekaże dobre wieści?

Więcej  newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

To z nim ma romans Dorota Szelągowska. W TVN huczy od plotek

Julia Kamińska zachwyciła na ściance. Co za stylizacja!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alicja Bachleda-Curuś
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy