Reklama
Reklama

Aleksandra Popławska nie może się zapisać do lekarza! "Zdążę wyzdrowieć lub umrzeć"

Aleksandra Popławska w najnowszym poście na Instagramie obnaża absurdy polskiej służby zdrowia. Aktorka jest chora, jednak nie jest w stanie dostać się do lekarza. "Zdążę wyzdrowieć lub umrzeć" - napisała.

Aleksandra Popławska ma ostatnio problemy ze zdrowiem. Sytuację opisała na swoim Instagramie. Aktorka przyznała, że chciała się umówić w przychodni do lekarza pierwszego kontaktu, jednak, jak się okazało, wcale nie jest to łatwe.

Gwiazda opisała w poście całą rozmowę, którą przeprowadziła z recepcjonistką przychodni. Okazuje się, że na wizytę trzeba czekać... 10 dni. Co prawda Aleksandra Popławska mogła się zapisać prywatnie, ale żeby to zrobić, musiałaby spełnić absurdalne warunki.

Reklama

Aktorka pożaliła się, że mimo iż od lat opłaca składkę zdrowotną, nie jest w stanie skorzystać z usługi na NFZ. Gwiazda stwierdziła, że aby o siebie zadbać, musi leczyć się sama.

Kim jest Aleksandra Popławska?

Aleksandra Popławska urodziła się 17 marca 1976 roku w Zabrzu. Jest absolwentką wrocławskiego Wydziału Aktorskiego krakowskiej PWST. Jest aktorką filmową i teatralną. Zagrała w takich produkcjach, jak "Testosteron", "Jak się pozbyć cellulitu", "Hotel 52", "Przyjaciółki", "Kobiety mafii", "Wataha" czy "Stulecie winnych". Prywatnie jest związana z aktorem, Markiem Kalitą. Mają razem córkę Antoninę.

Zobaczcie również:

"Lewa" chwali się idealnym porankiem: kawka z mężem na mieście i nachalne promowanie suplementów

Mikołaj Roznerski odchodzi z "M jak Miłość"? Wszystko przez jedno zdjęcie

Tak zmienił się Szymon Wydra. 20 lat temu wszyscy o nim mówili

Prof. Simon: Nie przygotowaliśmy się na piątą falę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Popławska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy