Reklama
Reklama

"Lewa" chwali się idealnym porankiem: kawka z mężem na mieście i nachalne promowanie suplementów

Anna i Robert Lewandowscy (33 l.) mogą pochwalić się bajecznym życiem. Ostatnio "Lewa" zrelacjonowała na Instagramie przepis na idealny poranek: kawka z mężem na mieście, a do tego porcja suplementów i witamin. Tak trzeba żyć?

Anna Lewandowska to prawdziwa kobieta renesansu! Prowadzi firmę, dba o zdrowie, promuje swoje produkty, zajmuje się domem i wychowaniem córek, przeprowadza treningi, a do tego ma czas na spotkania z przyjaciółmi, chodzenie na ścianki, pielęgnowanie małżeństwa i wspieranie ukochanego Roberta. Na szczęście doba nie jest dla "Lewej" za krótka, a na dodatek guru fitness ma czas na wyskoczenie z mężem na kawkę na mieście. Przy okazji 33-latka w niebezpośredni sposób zareklamowała swoje produkty z suplementami witamin. Upiekła dwie pieczenie na jednym ogniu?

Reklama

"Lewa" chwali się idealnym porankiem: kawka z mężem na mieście i promowanie suplementów

Anna Lewandowska cieszy się życiem, o którym inni mogą pomarzyć. Piękny dom, urocze córki, ukochany mąż, sportowa kariera i mnóstwo pieniędzy na koncie. Na szczęście żona "Lewego" ma również czas na odetchnięcie i nie chodzi tu tylko o zagraniczne wycieczki i podróże, ale również o celebrowanie dnia codziennego.

Ostatnio 33-latka pokazała na Instagramie idealny poranek: kawka na mieście z ukochanym mężem. "Lewa" jednak nie traci chwili i umie wykorzystać przestrzeń w mediach społecznościowych do zareklamowania swoich produktów. Tak było i tym razem, na załączonym obrazku widzimy Annę i Roberta w kawiarni w Monachium. Na stole znajdują się filiżanki, ale uwagę zwraca coś innego, bowiem obok nich nachalnie stoją opakowania z suplementami sygnowanymi "by Ann". 

Anna i Robert Lewandowscy: historia miłości

Anna i Robert Lewandowscy od lat tworzą zgrany duet. Parą są już od 14 lat, a w tym roku będą obchodzić 9. rocznicę ślubu. Sportowcy poznali na obozie studentów Akademii Wychowania Fizycznego na Mazurach. Połączyła ich wspólna pasja, ale podobno Anna nie była zachwycona faktem, że Robert jest piłkarzem. Na szczęście wygrało uczucie, które połączyło małżonków niemal od pierwszego wejrzenia.

Oglądaj nasz program o Igrzyskach Olimpijskich - Weronika Nowakowska, Jan Ziobro zapraszają

Jak sami podkreślali w wywiadach, wspólnego majątku dorobili się na przestrzeni trwania związku. Na początku znajomości mieszkali w mieszkaniu komunalnym i zarabiali po 1200 zł miesięcznie. Jednak dzięki pracy, determinacji i wytrwałości udało im się zdobyć sukces. 

Lewandowscy są również szczęśliwymi rodzicami dwóch córek: Klary i Laury. Małżonkowie jednak chronią prywatność dzieci i nie publikują zdjęć z ich wizerunkiem.

Zobaczcie również:

Lewandowska załamana dramatem Maliszewskiej! "Serce pęka"

Lewandowska narzeka na dietę! "Mąż z dzieciakami objadają się pizzą!"

Tak zmienił się Szymon Wydra. 20 lat temu wszyscy o nim mówili

Prof. Simon: Nie przygotowaliśmy się na piątą falę


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy