Reklama
Reklama

Aleksandra Linda mieszkała w ubogich warunkach! Co na to Bogusław Linda?

Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel, Aleksandra Linda, postanowiła w pewnym momencie zmienić szkołę. W tym celu wyjechała do Krakowa. Jeśli ktoś myśli, że majętni rodzice zapewnili jej tam luksusy, jest w błędzie…

Córka Bogusława Lindy (sprawdź!) poszła w ślady swojego taty i została aktorką. Dotąd mogliśmy oglądać ją m.in. w filmach "Diablo. Wyścig o wszystko" oraz "Psy 3. W imię zasad".

Aleksandra Linda już jako nastolatka wiedziała, że chce być aktorką. Zdecydowała więc, że zmieni szkołę, by jak najwcześniej kształcić się w tym kierunku.

Aleksandra Linda mieszkała w strasznych warunkach

Choć Aleksandra Linda mogła skorzystać z pomocy rodziców, którzy byliby w stanie zapewnić jej dobre warunki zamieszkania w Krakowie, postanowiła żyć na własny rachunek.

Reklama

Wówczas wymyśliła, że znajdzie pracę jako kelnerka. Tego planu jednak nie udało jej się zrealizować.

Pozostało jej więc znaleźć tanie mieszkanie i to jej się udało. Niestety, niska kwota za wynajem wiązała się z niezbyt korzystnymi warunkami.

Co ciekawe, jak sama przyznała, jej rodzice nie byli do końca świadomi tego, w jakich warunkach mieszka. Niezależnie od wszystkiego, Aleksandra Linda nie żałuje swojego wyjazdu do Krakowa.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE

Daniel Martyniuk nie do poznania. Tak zmieniło się jego życie

Joan Collins przyjęła trzecią dawkę szczepionki! Tego jednak nie przewidziała

Sensacja po rozwodzie Kuleszy. Ale się dzieje

Esmeralda Godlewska przesadziła z poprawianiem urody

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Linda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy