Reklama
Reklama

Aleks Mackiewicz zabrał głos po ślubie: "Oficjalnie"

Aleks Mackiewicz w końcu zdecydował się na sformalizowanie swojego wieloletniego związku. Aktor poślubił ukochaną kilka dni temu. Teraz odezwał się do fanów na Instagramie z ważnym komunikatem: "Oficjalnie".

Aleks Mackiewicz poślubił wieloletnią partnerkę

Do jego najbardziej rozpoznawalnych kreacji aktorskich należy rola w serialu "Gliniarze". Aleks Mackiewicz dał się ostatnio poznać z innej strony. Aktor wziął udział w "Tańcu z gwiazdami". Jego taneczną partnerką była Izabela Skierska. Choć para odpadła z rywalizacji w 6. odcinku, zdobyte w trakcie rywalizacji umiejętności przez Aleksa z pewnością mu się ostatnio przydały. Mackiewicz miał bowiem do zatańczenia pierwszy taniec na własnym ślubie. 

Reklama

Aleks Mackiewicz poślubił wieloletnią partnerkę Magdalenę Zych, z którą jest już od 13 lat i ma dwójkę dzieci: Bruna i Alexis. Zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak" 21 czerwca. Panna młoda miała na sobie długą suknię z odkrytymi ramionami i gorsetem. Mackiewicz postawił na ciemny klasyczny garnitur i muszkę. Zdjęcia z ceremonii możecie zobaczyć tylko u nas: Aleks Mackiewicz wziął ślub po 13 latach związku. Tak wyglądała para młoda [POMPONIK EXCLUSIVE].  

Aleks Mackiewicz zabrał głos po ślubie: "oficjalnie"

Teraz, zaledwie kilka dni po ślubie, artysta zwrócił się z oficjalnym komunikatem do fanów na Instagramie. Aktor opublikował wzruszający wpis, w którym podzielił się fotografią ze ślubu. Na zdjęciu para pozuje pierwszy raz jak małżeństwo w czerwonym Mustangu, którym przyjechali na ślub i wesele. Pod postem Mackiewicz podzielił się swoim wspomnieniem z tego ważnego dnia.  

"Oficjalnie Mąż i Żona. To był piękny i wyjątkowy dzień. Wokół nas sami piękni i wyjątkowi ludzie. Nasza Rodzina i Przyjaciele. Dziękujemy Wam, że z nami byliście, było idealnie i jesteśmy wzruszeni" - napisał aktor, a następnie zwrócił się bezpośrednio do fanów.  

"Wam wszystkim dziękujemy za niezliczone życie, przez które dalej nie możemy się przebić. Teraz chwila oddechu i wracamy do nowej-starej rzeczywistości" - podsumował Mackiewicz, dziękując obserwującym. 

ZOBACZ TEŻ:

Gwiazdor "Tańca z Gwiazdami" już tego nie ukrywa. Powiedział takie słowa o rodzicach

Przed programem nie chciał tego mówić. Wyjawił dopiero, jak odpadł z "TzG"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleks Mackiewicz | Gliniarze (serial)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy