Reklama

Reklama

Reklama

Aldona Orman opublikowała świadectwo córki. "Moja kochana córeczka ma na świadectwie same 1"

Szokujące świadectwo swojej 14-letniej córki Idalki pokazała właśnie w swoich kanałach społecznościowych Aldona Orman, gwiazda nieśmiertelnego serialu TVP1 pt. „Klan”: nastolatka ma na cenzurce same jedynki! Czym tu się więc chwalić? Wyjaśniamy...

"Jak cudownie mieć taką wspaniałą córeczkę! Idalia 01 lipca zakończyła rok szkolny i otrzymała świadectwo ukończenia 8 klasy. Jesteśmy szczęśliwi (tata też), a ja bardzo dumna, gdyż jak zwykle, moja kochana córeczka ma na świadectwie same 1" - napisała Aldona Orman.

"Moja wspaniała Idalko, bądź szczęśliwa w każdej chwili, miej mnóstwo radości z tego co robisz i wielu wspaniałych, życzliwych ludzi naokoło! Miej piękne życie!!!!" - dodała.

"Jedynka" w niemieckiej szkole jest jak "szóstka" w polskiej!

Jeden z komentatorów stwierdził: "Jak ja miałem na świadectwie same 1, to moja mama była nieco mniej zadowolona od Pani :)".

Reklama

Aktorka natychmiast pospieszyła mu z wyjaśnieniami: "To zagadka dla bystrzaków. Zeugnis to zn. po polsku Świadectwo. W szkole, do której chodzi moja córka, 1 to tak samo co 6 w polskiej szkole. Wszystkiego dobrego!" - podsumowała Aldona Orman.

Dodajmy, że Idalia (właściwie Vanesa Idalia Orman-Borucka), córka aktorki Aldony Orman i prężnie działającego w branży spożywczej na terenie Niemiec biznesmena Edmunda Boruckiego, jest uczennicą prestiżowej Polsko-Niemieckiej Szkoły Spotkań i Dialogu im. Willy’ego Brandta w Warszawie (Willy Brandt Schule in Warschau). Właśnie ukończyła klasę ósmą, a od sierpnia zacznie klasę dziewiątą.

Córka Aldony Orman dysponuje głosem, którego mogą jej pozazdrościć największe gwiazdy polskiej piosenki!

Przypomnijmy, że Idalia jest też utalentowaną i dobrze zapowiadającą się wokalistką. Ma już na swoim koncie hit "Słońce". Aktualnie pracuje nad debiutancką płytą, którą nagrywa pod okiem tych samych menedżerów z Magic Records, którzy stoją za sukcesem m.in. Sanah, Margaret czy Roxie Węgiel.

Zanim Idalią zainteresowali się menedżerowie z Magic Records, nastolatka odnosiła sukcesy na międzynarodowych estradach. Jako mała dziewczynka Idalia zachwyciła swoim cudownym głosem m.in. jurorów  konkursów Miagia Italiana 2017 w Rimini,  Star Voice 2017 w Locarno i  IV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Seia 2018. Z Portugalii wróciła z pierwszą nagrodą! Była też uczestniczką 7. edycji "The Voice Kids Germany". Na swoim koncie ma ponadto wiele nagród za występy na festiwalach piosenki dziecięcej w Polsce.

Śpiewanie nie jest jedyną pasją Idalii. Dziewczynka uwielbia też... motocykle. Zamiłowanie do nich odziedziczyła po swoim tacie Edmundzie Boruckim, który objechał swoim harleyem całą ziemię!

Zobacz też:

Edyta Górniak analizuje związki przez pryzmat ezoteryki. Gwiazda brnie w New Age?

Agnieszka Woźniak-Starak zmniejszyła biust. Fotki z Open'era nie kłamią

Demi Rose wypoczywa na wakacjach. "Nie mogę oderwać wzroku!"

Włochy: Tragedia w Dolomitach. Wielu zabitych i rannych po oderwaniu się fragmentu skalnego

AIM
Dowiedz się więcej na temat: Aldona Orman

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy