Reklama
Reklama

Aktorzy "Rodziny zastępczej" spotkali się po latach. Mocno się postarzeli?

Monika Mrozowska, Jarosław Boberek i Misheel Jargalsaikhan spotkali się po latach na ulicach Warszawy. Czy 14 lat po zakończeniu "Rodziny zastępczej", której byli gwiazdami, aktorzy bardzo się zmienili? Oceńcie sami!Serial "Rodzina zastępcza" na wiele lat skradł serca rodzimej publiczności. I dziś nie brakuje osób, które z sentymentem wspominają perypetie bohaterów. Z pewnością będą więc zainteresowani tym, co nowego dzieje się w życiu aktorów znanych z produkcji. A takich informacji nie brakuje.

Są "jak wino"


Misheel Jargalsaikhan, Monika Mrozowska i Jarosław Boberek spotkali się w czasie spaceru po warszawskim Mokotowie i postanowili uczcić to szczęśliwe wydarzenie pamiątkową fotografią. 

Reklama

"Kocham Śródmieście, ale dzisiaj stwierdziłam, że Mokotów tez jest całkiem fajny. Mieszka tam moja przyjaciółka Monika Mrozowska, a na spacerku spontanicznie można spotkać kolejnego przyjaciela, który tak jak Monika napisała pod swoim postem jest jak wino" - napisała pod fotografią "rodzinkowego trio" Misheel Jargalsaikhan.

Monika Mrozowska na swoim profilu dodaje: "#jakwino". I trzeba powiedzieć, że jest to trafne i prawdziwe spostrzeżenie! Każdemu z aktorów czas bardzo służy i obchodzi się z nimi nad wyraz łaskawie! Aż miło spojrzeć na ich uśmiechnięte twarze.


Kultowa Alutka też lubiła grać w "Rodzine zastępczej"


Dobre wspomnienia z planu serialu zachowali chyba wszyscy zaangażowani w produkcję. Również serialowa Alutka, czyli Joanna Trzepiecińska, bardzo ciepło wspominała tamten okres swojej zawodowej kariery.

"Tam grałam dla przyjemności, pieniądze nie były zresztą zbyt duże. Ale byliśmy małą, zgraną grupą lubiących się ludzi, którzy realizowali pomysłowe, dobrze napisane scenariusze. Robiłam to z radością. Wystarczyło mi raz, góra dwa przeczytać tekst, nawet wielostronicowy — bo Alutka była straszną gadułą - żeby go zapamiętać. Bardzo rozwinęłam wtedy swoją pamięć krótkotrwałą" - wspominała z nostalgią pracę na planie "Rodzinki..." aktorka w rozmowie z "Vivą".

Zobacz też:

Monika Mrozowska nie wytrzymała i publicznie zdementowała plotki. Chodzi o jej córki...

Monika Mrozowska wraca pijana z imprezy. To wideo podbija sieć! "Nic się nie zmieniasz"

Monika Mrozowska wprost o matkach dzieci z nowotworem. "Są pozostawione same sobie"


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy