Reklama
Reklama

Agnieszka z "Rolnika" powinna go wybrać. Widzowie mają swój typ

"Rolnik szuka żony" jest już na półmetku. Bohaterowie programu zdążyli się poznać i podjąć pierwsze poważne decyzje. Również widzowie randkowego show rozeznali się wśród kandydatów i mają swoje typy. Komu wróżą wspólną przyszłość?

"Rolnik szuka żony" w najnowszej odsłonie to program pełen niespodzianek i zwrotów akcji. Najpierw wybuchła afera u Waldemara, który został przyłapany przez produkcję na romansowaniu poza programem. Ledwo udało się zażegnać sprawę, a Ania dowiedziała się, że jej faworyt rozstał się z długoletnią narzeczoną zaledwie dwa dni przed przyjazdem do niej.

Reklama

"Rolnik szuka żony 10". Trudne decyzje

W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" bohaterowie podjęli pierwsze ważne decyzje i odesłali do domów niektórych swoich kandydatów. Podczas rozstań nie zabrakło łez, ale też wylało się sporo jadu. Ania kandydatka Waldemara nie omieszkała obrzucić rywalek błotem. Jej randka z rolnikiem została już okrzyknięta najgorszą w historii programu.

Najspokojniej jest chyba u Dariusza, który wybrał Nicolę. Również Artur jest zdecydowany na budowanie relacji z Sarą. A co z Agnieszką? 

"Rolnik szuka żony 10". Agnieszka zawiodła się na Irku

Agnieszka z "Rolnik szuka żony 10" odesłała do domu Mateusza. Na jej gospodarstwie zostali Irek i Janek. Faworytem rolniczki był ten pierwszy. Liczyła, że ich randka się uda i podejmie po niej decyzję korzystną dla Irka. Niestety na spotkaniu z 47-latkiem usłyszała druzgocącą dla niej wiadomość. Okazało się, że kandydat wcześniej miał próbować swoich sił w innych formatach — i to kilkukrotnie.

"Brałem już kiedyś udział w programach randkowych. To było kilka lat temu, warto próbować różnych sposobów. Możemy powiedzieć, że to mój czwarty program. Napisałem do ciebie nie po to, żeby się pokazać, czy zabłysnąć" - wyznał Ireneusz.

Te słowa bardzo rozczarowały Agnieszkę. Czy w związku z tym da szansę Jankowi? Wcześniej uważała go za śmieszka, kogoś mało poważnego.

"Rolnik szuka żony 10". Fani kibicują Jankowi

Agnieszka z "Rolnik szuka żony 10" podczas randki z Jankiem cały czas się śmiała. Wyglądało na to, że dobrze się bawi i nareszcie może zapomnieć o obowiązkach i prawdziwie się zrelaksować. Zauważyli to również widzowie programu. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani piszą, że Agnieszka powinna wybrać Janka

  • To para idealna, rozgonił gość ciemne chmury
  • Mam wrażenie, że ona przy nim jest zupełnie inna.
  • Ona potrzebuje takiego zabawnego faceta. Z jej charakterem potrzebny jest chłop, który czasami wyśmieje jej żołnierski ton
  • Miło patrzeć na uśmiechniętą Agnieszkę
  • Do kobiety z mocnym charakterem Agnieszki myślę, że będzie najlepszym kandydatem. Jego humor rozbraja Agnieszkę
  • Janek jaki błyskotliwy! Jak szybko wychwycił ten strach przed motocyklem!

Też uważacie że Janek pasuje do rolniczki? Myślicie, że Agnieszka z "Rolnik szuka żony 10" wybierze Janka?

Zobacz też:

Rozczarował Agnieszkę z "Rolnika", a teraz wyszło, z kim się spotykał. To znana gwiazda

Naraził się Agnieszce z "Rolnika". Dała mu jeszcze jedną szansę

Skandal w "Rolnik szuka żony". Oczarował Agnieszkę, a widzowie ostrzegają

"Rolnik szuka żony": Widzowie nie polubili nowej uczestniczki. "Dlatego jest ciągle sama"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy