Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agnieszka Woźniak-Starak zrobiła to pierwszy raz po śmierci męża! Wzruszające!

Nic dziwnego, że po śmierci męża Piotra Woźniaka-Starak (†39 l.), Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) zniknęła z show-biznesu. Nikt nie myślał, że tak szybko dojdzie do siebie i właśnie na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło pierwsze zdjęcie od momentu tragedii, na którym widnieje sama Agnieszka.

Ostatnie tygodnie musiały być dla niej piekłem. Najpierw wstrząsająca śmierć męża, a potem żałoba pod czujnym okiem mediów. 

Reklama

Ona jednak pokazała, jak silna jest i teraz z całą mocą wraca do pracy. Zrobiła to z myślą o ukochanym, który byłby z niej bardzo dumny. 

Agnieszka, tak jak potrafi najlepiej, właśnie promuje najnowszy film Piotra, "Ukryta gra". To właśnie ze względu na promocję filmu i pamięć o ukochanym mężu zaangażowała się w prace nad tym przedsięwzięciem. 

Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się właśnie pierwsze zdjęcie, na którym pozuje ona sama. Agnieszka stoi w oknie i melancholijnie spogląda na Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. 

W opisie zdjęcia zachęca fanów do obejrzenia samego filmu, ale też wywiadów i nagrań z planu zdjęciowego, które niedługo pojawią się w mediach. 

W komentarzach posypały się ciepłe słowa dla wdowy po producencie filmowym, które z pewnością bardzo się teraz Agnieszce przydają. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | Piotr Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje