Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak w wyjątkowym towarzystwie! Tej miłości nie da się ukryć

Agnieszka Woźniak-Starak (43 l.) niebawem będzie obchodzić drugą rocznicę śmierci swojego męża Piotra. Mimo że dziennikarkę spotkała ogromna tragedia, coraz częściej się uśmiecha i wraca do swoich obowiązków. W tych trudnych chwilach zawsze mogła liczyć na pomoc swoich przyjaciół i nieocenione wsparcie ukochanych czworonogów. To właśnie im zadedykowała ostatni post na Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła niewyobrażalną tragedię. Mąż prezenterki Piotr zginął w sierpniu 2019 roku w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Dziennikarka na jakiś czas zniknęła z mediów i całkowicie wycofała się z życia publicznego.

W tych ciężkich chwilach zawsze mogła liczyć na grono oddanych przyjaciół i rodziny, którzy pomogli jej przetrwać ten makabryczny czas. W wywiadach zdradziła, że bliscy zamieszkali z nią i czuwali przy niej od rana do nocy.

Woźniak-Starak nauczyła się jednak żyć w nowej rzeczywistości i z biegiem czasu coraz częściej się uśmiecha. Znalazła pocieszenie w prostych rzeczach takich jak spacery z jej ukochanymi psami, a niedawno odnalazła nową pasję, jaką jest jeździectwo.

Agnieszka często dzieli się na Instagramie ze swoimi obserwatorami sielskimi fotografiami z jej czworonogami. Na ostatniej fotce pochwaliła się liczną gromadką i razem z nimi świętowała Międzynarodowi Dzień Psa.

Reklama

Jakiś czas temu opublikowała nawet zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Niektórzy fani dywagowali, czy to nowy ukochany Agnieszki. Okazało się jednak, że to jej trener Tomek, który pomaga jej udoskonalać umiejętności jeździeckie.

Nie da się jednak ukryć, że największą miłością prezenterki są właśnie jej czworonożni przyjaciele, co podkreśla na każdym kroku.

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy