Reklama
Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana w sklepie. Miała nietęgą minę

Agnieszka Woźniak-Starak prowadzi aktywny tryb życia. Prezenterka chętnie relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych, a ostatnio została przyłapana podczas przedświątecznych zakupów w luksusowym butiku. Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół.

Agnieszka Woźniak-Starak na przedświątecznych zakupach. Miała nietęgą minę

Swoją karierę w mediach Agnieszka Woźniak-Starak rozpoczęła w Telewizji Polskiej. W 2013 roku zdecydowała się na przejście do stacji TVN, gdzie niezwłocznie dołączyła do programu "Dzień Dobry TVN". Z zaczęła prowadzić kolejne programy rozrywkowe, jak "Aplauz, aplauz!", "Azja Express" czy "Na językach".

Agnieszka Woźniak-Starak na zakupach w luksusowym butiku

Każde pojawienie się Agnieszki Woźniak-Starak "na mieście" przyciąga uwagę ludzi. Prezenterka może poszczycić się doskonałym gustem i zawsze nienagannymi stylizacjami. Nic dziwnego, że każde jej pokazanie się publicznie wywołuje wiele pozytywnych komentarzy.

Reklama

Tym razem spore zainteresowanie internautów wywołały zdjęcia Agnieszki Woźniak-Starak z przedświątecznych zakupów w jednym z luksusowych butików. Prezenterka najpewniej starała się dobrać dla siebie nową, oszałamiającą kreację. Tym razem wybór był wyjątkowo trudny. Uwagę przyciągał jednak grymas na jej twarzy, który mógł wyrażać niezadowolenie. Na szczęście Agnieszka opuściła butik z torbą wypełnioną po brzegi. Ostatecznie zakupy okazały się owocne.

Świetny gust Agnieszki Woźniak-Starak

Ostatnio prezenterka zachwyciła w wyjątkowej stylizacji za blisko 3 tysiące złotych. Cekinowa sukienka w kolorze szampańskiego złota zachwyciła jej fanów. Stylizację dopełniła gustowna róża przypięta na dekolcie. Komplet zrobił ogromne wrażenie, a cała stylizacja została stworzona dla reklamy. 

Zobacz także:

Ledwie Woźniak-Starak dostała nową pracę, a tu taki atak. Pytają o zmarłego męża…

Woźniak-Starak pokazała się w strasznym wdzianku. Internauci pomstują

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się mamą. Fani nie mogli oderwać od nich wzroku

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy