Reklama
Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swoje zdjęcie sprzed 112 lat. To nie żart. Tak wyglądała przed wiekiem

Agnieszka Woźniak-Starak (45 l.) powróciła wspomnieniami do dawnych czasów. Prezenterka „Dzień dobry TVN”, która w przeszłości pracowała przy realizacji przeróżnych programów pokazała, jak wyglądała przed laty. Nie do wiary, jak bardzo zmieniła się na przestrzeni kilkunastu lat.

Agnieszka Woźniak-Starak: kariera telewizyjna

Agnieszka Woźniak-Starak w ostatnich latach realizuje karierę gwiazdy TVN-u. W przeszłości celebrytka była jednak związana również z innymi stacjami. Wiele lat temu pracowała dla konkurencji, w tym dla telewizji publicznej. Jeszcze jako Agnieszka Szulim była prezenterką TVP. Pracowała m.in. na planie porannych programów "Kawa czy herbata?" oraz "Pytanie na śniadanie". Kolejnymi projektami publicznego nadawcy z jej udziałem były "A normalnie o tej porze" oraz "Bitwa na głosy". Miała także okazję spróbować swoich sił jako konferansjerka podczas Krajowych Festiwali Piosenki Polskiej w Opolu. Dopiero w 2013 roku celebrytka rozpoczęła pracę w TVN. 

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak, choć w "Dzień dobry TVN" czuje się wyśmienicie i zdołała nawet przyzwyczaić się do nawracających sporów z Ewą Drzyzgą, od czasu do czasu lubi oddać się wspomnieniom i przywołać wydarzenia sprzed lat. Podobnie było tym razem, gdy celebrytka opublikowała w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie z 2006 roku. Trudno uwierzyć, że na przestrzeni 17 lat Agnieszka Woźniak-Starak zmieniła się aż tak bardzo.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swoje zdjęcie sprzed 112 lat

Agnieszka Woźniak-Starak udostępniła na instastories swoje własne zdjęcie, będące kadrem z jednego z programów TVP, które dziś już nie istnieją. Na fotografii opublikowanej wcześniej przez profil Tele Nostalgia, możemy zobaczyć 28-letnią prezenterkę. Celebrytka postanowiła w paru słowach odnieść się do archiwalnego zdjęcia. Przy okazji przywołała pamiętne słowa Edyty Górniak, która uważa, że "była na Ziemi od 4 tysięcy lat, mierząc czasem linearnym". W nawiązaniu do tej wypowiedzi, Agnieszka Woźniak-Starak stwierdziła, że udostępnione zdjęcie w takim razie musi pochodzić sprzed 112 lat.

"Tak, to ja 112 lat temu, łatwo policzyć. Najgorsze, że do dzisiaj nie wiem, co zrobić z tymi rękami" - oświadczyła żartobliwie Agnieszka Woźniak-Starak.

Trzeba przyznać, że przed laty Agnieszka Woźniak-Starak zupełnie nie przypominała siebie z teraźniejszości. Celebrytka miała zdecydowanie ciemniejsze włosy, a jej makijaż sprowadzał się do minimum. Dodatkowo, stylizacja prezenterki składała się z modnej w tamtym czasie, charakterystycznej, skórzanej kurtki oraz klasycznej koszuli z podniesionym do góry kołnierzem.

Zobacz też:

Ewa Drzyzga upokorzyła na wizji Agnieszkę Woźniak-Starak. Ledwo powstrzymała łzy

Agnieszka Woźniak-Starak publicznie upokorzona. Zaprzedała duszę diabłu?

Dantejskie sceny w studiu "Dzień Dobry TVN". Walka na miecze to dopiero początek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | Edyta Górniak | Ewa Drzyzga
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy