Reklama
Reklama

Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcie w ciąży. „Magia”

Agnieszka Włodarczyk (41 l.) rok temu urodziła synka, Milana. Teraz zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie w ciąży, opatrzone komentarzem na temat cudu macierzyństwa. Czy to oznacza, że postanowiła pójść za ciosem?

Mija rok, odkąd Agnieszka Włodarczyk i jej partner Robert Karaś powitali na świecie synka, któremu nadali imię Milan. Aktorka od dawna zapowiadała w wywiadach, że czuje wewnętrzną gotowość do macierzyństwa, problem w tym, że długo nie mogła znaleźć mężczyzny, którego uznałaby za właściwego kandydata na ojca jej wymarzonego dziecka. Chociaż, jak przyznała w wywiadzie dla „Gali” jej życie wypełnione było związkami do tego stopnia, że nie miała nawet okazji nacieszyć się życiem singielki, odpowiedniego mężczyznę poznała dopiero w okolicach czterdziestki. 

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że warto było czekać, bo z Robertem Karasiem, wielokrotnym zdobywcą mistrzostw świata na dystansie podwójnego, potrójnego i pięciokrotnego ironmana, Agnieszka zbudowała szczęśliwy związek i uznała, że wreszcie, po raz pierwszy w życiu znalazła się w sytuacji, sprzyjającej realizacji marzenia o dziecku. 

Początek ciąży Włodarczyk i Karaś spędzili w Indonezji, Pandemia koronawirusa zastała ich na wyspie Gili, znajdującej się na poboczu cywilizacji. Jednak, jak podkreślała na Instagramie Włodarczyk, chociaż początek ciąży przeżyła w miejscu, gdzie dostęp do lekarzy jest utrudniony, czuła się tam zdecydowanie bezpieczniej niż w po powrocie do Polski, gdzie od razu dowiedziała się o licznych zakazach, obowiązujących kobiety w ciąży:

Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcie w ciąży

Na dodatek tuż po przyjeździe Włodarczyk i Karaś zarazili się koronawirusem. Jak z humorem zauważyła Agnieszka, nie zaszkodziła im wyprawa na drugi koniec świata, za to po powrocie do ojczyzny natychmiast zachorowali.

W lipcu zeszłego roku na świat przyszedł zdrowy synek, a Włodarczyk od tamtego czasu nie przestaje opowiadać o tym, jak macierzyństwo zmieniło jej życie. Do ulubionego tematu postanowiła wrócić w  najnowszym wpisie na Instagramie. Przy okazji nawiązała do początków swojej kariery, która odebrała jej dzieciństwo:

Zobacz też:

Cichopek nie zaprosiła Hakiela na urodziny syna. "To nie jest dobry czas"

Edyta Herbuś w zmysłowej sukience z wycięciami. Co za figura!

Wybory Miss Polski ze skandalem i śmiercią w tle! Jak sklepowa Krysia nie została miss?

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy