Reklama
Reklama

"Zmyślna" Kasia Cichopek zrobiła "prezent" Hakielowi. Afera z urodzinami syna Adama. "Jest dużo żalu, rozgoryczenia"

Kasia Cichopek przeżywa teraz bardzo intensywny czas w życiu prywatnym i zawodowym. Choć rozstanie z Marcinem Hakielem zaczęło przypominać medialną telenowelę, gwiazda TVP robi wszystko, by dzieci nie cierpiały. W rodzinie szykuje się właśnie wielkie święto syna Adama. Marcin Hakiel nie ma jednak co liczyć na zaproszenie. Celebrytka nie chce go widzieć...

Głośne rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela sprawiło, że aktorka "M jak miłość" znów jest niemal stałą bohaterką mediów plotkarskich. 

Choć początkowo wydawało się, że z mężem rozstali się w zgodzie, wątpliwości te rozwiał tancerz, który zaczął żalić się na żonę w social mediach i w programach telewizyjnych. 

U Cichopek i Hakiela nadal gorąco

Para podzieliła się opieką nad dziećmi jeszcze przed rozprawą rozwodową, bo wspólnie deklarują, że dobro pociech jest dla nich najważniejsze. Aktualnie prześcigają się w konkurencji, kto zabierze je na lepsze wakacje i sprawi lepsze prezenty.

Reklama

Kasia będzie miała do tego kolejną okazję, bowiem niebawem syn Adam będzie obchodził urodziny. Już szykuje dla niego imprezę, na której mają pojawić się jej rodzice oraz brat. 

Wielkim nieobecnym będzie jednak Marcin Hakiel, który - jak dowiedział się tygodnik "Świat i Ludzie" - zaproszenia nie dostał. 

Cichopek: Urodziny syna inne niż zwykle

"Emocje są jeszcze bardzo duże, to nie jest dobry czas na świętowanie razem tak ważnej i pełnej wspólnych wspomnień uroczystości" - zdradza tygodnikowi "Świat i Ludzie" znajoma Katarzyny, dodając że w aktorce jest nadal jeszcze "dużo żalu i rozgoryczenia". 

Oczywiście Hakiel postanowił, że nie zostanie w tyle i również "szykuje dla syna niespodziankę". Choć dla niego pewnie najlepszym prezentem byłaby obecność na urodzinach i mamy i taty. Tak jak to bywało do niedawna...

Zobacz też:

Kinga Zapadka kusi w górskich chaszczach. Postawiła na skąpe bikini...

Allan Krupa wydał drugi singiel. Co na to Edyta Górniak?

Kayah pożegnała się z fanami: "Dziękuję wam za towarzyszenie mi"! Niepokojący wygląd gwiazdy

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy