Reklama

Reklama

Reklama

Kayah pożegnała się z fanami: "Dziękuję wam za towarzyszenie mi"! Niepokojący wygląd gwiazdy

Kayah od lat nie znika z polskiego rynku muzycznego. Artystka ma własną wytwórnię płytową i pomaga promować młodych i niezależnych wokalistów. Wraz z rosnącą popularnością została zaproszona do Meloradia, by przeprowadzać wywiady ze znanymi gwiazdorami. Niestety teraz ogłosiła, że to koniec jej przygody w roli prezenterki. Do posta z informacją załączyła zdjęcie, na którym zupełnie siebie nie przypomina! Czyżby to efekt medycyny estetycznej, a może filtrów?

Kayah kończy pracę w Meloradio

Kayah od lat nie znika z polskiego show-bizensu. Gwiazda pojawia się na festiwalach i koncertach i wciąż ma wierne grono fanów. Jej popularność nie gaśnie, a wręcz przeciwnie. To spowodowało, że pięć lat temu dostała propozycję z Meloradio, by poprowadzić program "Tu i teraz". Wokalistka rozmawiała w nim z gwiazdami i przeprowadziła łącznie ponad 200 wywiadów!

Niestety, jej przygoda z radiem dobiegła końca. Kayah pożegnała się ze słuchaczami na Instagramie. "Dziękuję wam za towarzyszenie mi w każdą środę przez pięknych pięć lat, podczas których przeprowadziłam wywiady z ponad 200 osobami! To był piękny dla mnie czas" - napisała.

Reklama

Lawina komentarzy pod postem i zapowiedź czegoś nowego

I dodała, że chociaż teraz znika, to nie oznacza wcale, że na dobre. Obiecała, że wróci w roli gospodyni wywiadów, ale w nieco innej formie. Ta tajemnicza zapowiedź rozbudziła jej fanów, ale gwiazda nie chciała zdradzić nic więcej. 

Co się stało z twarzą Kayah

Patrząc na załączone do posta zdjęcie, można odnieść wrażenie, że Kayah albo użyła filtrów albo coś dziwnego stało się z jej twarzą. Zwróćcie uwagę, że nie ma żadnych zmarszczek, a jej buzia jest wręcz idealnie "wyprasowana". Co więcej usta wokalistki są znacznie większe i widać, że nie do końca przemyślała ingerencję w swoją urodę. A szkoda, bo my panią lubimy taką naturalną... 

***

Zobacz także:

Ujawniono kolejne nazwiska uczestników "Tańca z gwiazdami". Nowa lista gwiazd

Piotr Kraśko walczy o zdrowie. Żona pełna obaw: "Ma dla kogo żyć"

Wiemy, ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak! Do tego odziedziczyła ogromny spadek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kayah

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy