Reklama
Reklama

Agnieszka Szulim: Lubię dzieciaki!

Agnieszka Szulim (37 l.) niebawem poprowadzi show w TVN z udziałem maluchów. Celebrytka zaczęła więc zmieniać na łamach tabloidów swoje zdanie na temat macierzyństwa...

Aga, zanim została stateczną "prezesową" pławiącą się w luksusach, słynęła ze swojego ciętego języka i śmiałych poglądów.

Celebrytka w wywiadach zapewniała, że jest szczęśliwa jako singielka i nie zamierza mieć dzieci, bo są dla niej tylko zbędnym balastem!

"Żyję jak chcę, mam czas dla siebie, mam czas, żeby przeczytać książkę, iść do kina, teatru, spotkać się ze znajomymi, kiedy tylko mam na to ochotę.

Mogę też siedzieć w pracy do późna bez wyrzutów sumienia i spać do południa. Tak, jestem szczęśliwa" - deklarowała dwa lata temu na łamach "Grazii".

Reklama

Swoje stanowisko potwierdziła jeszcze w rozmowie z "Vivą!", gdzie wprost przyznała, że nie jest gotowa na macierzyństwo, a dziecko tylko by ją unieszczęśliwiło!

"Ja nie mam w sobie instynktu, który nakazywałby mi pozostawienie czegoś po sobie, żeby patrzeć na kogoś i widzieć w nim swoje geny i taką małą Agnieszkę. (...)

Nie muszę mieć dziecka. Jest duża szansa na to, że nie będę go miała.

Nie uważam, że każdy powinien mieć dziecko.  A co, jeśliby się okazało, że to mnie unieszczęśliwi i przez to nie jestem dobrą matką?" - zastanawiała się.

Nic więc dziwnego, że informacja o tym, że to Szulim poprowadzi show TVN z udziałem dzieci, była dla wielu sporym zaskoczeniem.

Aga zaczęła wiec pospiesznie nieco łagodzić swoje stanowisko.

Redaktor jednego z  brukowców zapytał ją, czy obcowanie z dziećmi na planie nie sprawi jakoś, że w końcu polubi dzieci i zacznie myśleć o własnych.

Jej odpowiedź była dość zaskakująca:

"A może zmieniłam już dawno, skąd wiesz? Zmienię, nie zmienię, na pewno nie zamierzam o tym informować mediów ani się z tego tłumaczyć. (...)

Lubię dzieciaki, traktuję je jak partnerów i myślę, że im się to podoba.

Lubią być brane serio, a na planie mamy superdzieci, dzięki czemu wszystko się fajnie układa" - zapewnia odmieniona celebrytka.

Przypomnijmy tylko, że Aga za prowadzenie show ma zgarnąć ogromne pieniądze!

Czy to przypadkiem nie wpłynęło na zmianę jej poglądów?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama