Reklama
Reklama

Agnieszka Radwańska pokazała twarz synka! Już szaleje z mamą na korcie!

Agnieszka Radwańska opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie ze swoim synkiem na korcie tenisowym. Wygląda na to, że Jakub w przyszłości pójdzie w ślady sławnej mamy... Podobni?

Agnieszka Radwańska po zakończeniu sportowej kariery doskonale spełnia się w roli żony oraz mamy. Ze sportem pożegnała się w listopadzie 2018 roku, po czym w styczniu 2020 roku ogłosiła, że spodziewa się potomka.

Gwiazda tworzy tworzy razem z mężem, Dawidem Celtem, prawdziwie "tenisowe" małżeństwo. Para nareszcie realizuje marzenie o budowie rodzinnego domu. "Isia" przyznaje, że nie chce, aby jej syn był jedynakiem.

Reklama

Agnieszka Radwańska pokazała twarz synka

Była tenisistka chętnie dzieli się kadrami ze swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Tym razem pokazała fanom urocze zdjęcie ze swoim synkiem na korcie.

Mały rośnie jak na drożdżach!

Chociaż Jakub ma na głowie za dużą czapkę, to możemy zobaczyć jego buzię. Fotka zebrała już prawie siedem tysięcy polubień, między innymi od Poli Lis.

Podobny do mamy?

Zobacz też:

Doda apeluje do fanów: "Jestem po ciężkiej terapii i leczeniu"

MTV EMA: Maneskin przed występem na Węgrzech mocno o homofobii!

Julia Wieniawa otwarcie o scenach łóżkowych w filmie

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska | dzieci gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy