Reklama
Reklama

Agnieszka Radwańska pochwaliła się radosnymi wieściami. Ma powody do świętowania

Agnieszka Radwańska po zakończeniu sportowej kariery nareszcie znalazła trochę czasu na realizację swoim marzeń i planów. Kiedyś w jednym z wywiadów przyznała, że zawsze marzył jej się własny dom. Teraz zaprezentowała w sieci jedno z pomieszczeń luksusowej willi. Trzeba przyznać, że wnętrza robią ogromne wrażenie!

Agnieszka Radwańska spełnia marzenia o budowie domu

Zanim pierwsze miejsce rankingu WTA miesiącami okupowała Iga Świątek, to przez wiele lat tytuł najlepszej polskiej tenisistki należał do Agnieszki Radwańskiej. Zawodniczka, która zakończyła karierę już parę lat temu nie narzeka jednak na brak obowiązków. Jak zdradziła kiedyś w rozmowie z prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" - skupia się na życiu rodzinnym i... budowie wymarzonego domu.

Reklama

Po tym, jak krakowianka zrezygnowała z profesjonalnej kariery, znalazła w końcu czas na realizowanie się w inny sposób.

"Na pewno troszkę inaczej, tenis już jest na dalszym planie, ale wiadomo, że zawsze będzie. Teraz jest okazja, żeby w końcu budować swój wymarzony domu" - chwaliła się parę miesięcy temu.

"Mieszkałam w różnych mieszkaniach, wynajmowałam różne domy na turniejach, więc miałam mnóstwo inspiracji, by stworzyć taki właśnie dom. Nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że w wakacje uda mi się przeprowadzić" - niecierpliwiła się była wiceliderka światowego rankingu.

Agnieszka Radwańska zaprezentowała swój nowy dom

Teraz okazało się, że prace wkroczyły w decydującą fazę. Agnieszka Radwańska pochwaliła się w sieci pierwszymi efektami. Ekipa remontowa wykończyła jedno z pomieszczań. Choć do przeprowadzki jeszcze długa droga, już teraz dom prezentuje się imponująco.

"Ostatnia prosta" - napisała pod zdjęciem dumna 34-latka.

Widać, że tenisistka, która podczas swojej wieloletniej kariery zarobiła niemałe pieniądze postawiła na luksus i nie oszczędza na spełnianiu marzeń. Uwagę przyciągają efektowne wykończenia i marmurowe ściany. 

Patrząc na pierwsze zdjęcia domu, od razu daje się zauważyć, że była finalistka Wimbledonu ma niebanalny gust i wyczucie smaku. 

Ekskluzywna willa Agnieszki Radwańskiej już na tym etapie robi wrażenie niezwykle stylowej. Prestiżu zaprezentowanemu w sieci pomieszczeniu nadaje nie tylko materiał użyty do budowy, ale także przywiązanie do szczegółów.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy tenisistka będzie mogła wprowadzić się do nowego domu, ale na pewno podzieli się tą informacją w mediach społecznościowych i zaprezentuje swoją luksusową posiadłość.

Zobacz też:

Ile wynosi majątek Agnieszki Radwańskiej? Kwota robi wrażenie! 

Caroline Woźniacki wraca na kort po czteroletniej przerwie. Płyną gratulacje z całej Polski

Agnieszka Radwańska zarobiła mnóstwo pieniędzy. Kwota zwala z nóg

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy