Reklama
Reklama

Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bierze ślub. Pokazała suknię

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik mają najwyraźniej niedosyt po swoim ślubie w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", bo para postanowił wziąć kolejny. Tym razem złożą przysięgę w kościele.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik znowu biorą ślub

Agnieszka Łyczakowska (34 l.) i Wojciech Janik (33 l.) z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są jedną z nielicznych par, która poznała się w reality show i postanowiła kontynuować swój związek po zakończeniu programu. 

Agnieszka pokazała suknię ślubną

Od maja 2020 roku, gdy zakończyła się emisja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z udziałem Agnieszki i Wojtka, para zdążyła odnowić przysięgę małżeńską, zdecydowali się też na wspólne nazwisko, a na świat przyszła ich córka Antosia

Reklama

Para nadal czuje jednak niedosyt. Teraz zdecydowali się na kościelny ślub i przed księdzem złożyć przysięgę małżeńską. Ceremonia została starannie zaplanowana. Ma się ona odbyć w małym kościele w Beskidach w Zawoi. 

Agnieszka i Wojtek zaplanowali nie tylko ślub. Tuż po ceremonii para i ich goście udadzą się do hotelu, gdzie zarezerwowali już salę. Tam odbędzie się huczne wesele. Para zaprosiła do udziału w tym ważnym dla nich dniu kamery TVN. Przed ślubem panna młoda pokazała w porannym programie bajeczną suknię, w której niebawem wystąpi przed ołtarzem. 

Agnieszka zdradziła również, że kwiaty dla niej przyjadą prosto z Łodzi. Będą mieli z Wojtkiem wyjątkowy tort. 

"Tort zaprojektowaliśmy sami z Wojtkiem. Jest dosyć taki niespotykany, my też tego finałowego efektu jeszcze nie widzieliśmy" - mówiła. Po chwili jej mąż dodał: 

"Jest tam taki duży, czarny kwiat jadalny, jedna partia jest pusta i tam będą kolorowe światełka."

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Ile par skojarzono w programie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" przez pewien czas był dość popularnym programem. W show poznało się kilka par, które do dzisiaj wiodą całkiem udane rodzinne życie. Tymi szczęśliwcami są  Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak, Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik czy  Aneta i Robert Żuchowscy. Niestety w programie znacznie więcej jest konfliktów i dram niż szczęśliwych chwil. Bohaterowie, których połączono w pary w ostatnim sezonie prawie od początku byli ze sobą skonfliktowani i zdaniem widzów kompletnie do siebie nie pasowali.

Zobacz też:

Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o ciąży: "Mamy za sobą te poronienia"

Agnieszka ze "Ślubu" olśniewa niespodziewanym talentem. "Same uszyłyśmy"

"Dlatego nie chcę dzieci na weselu". Zobacz nagranie z TikToka

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy