Reklama
Reklama

Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o ciąży: "Mamy za sobą te poronienia"

Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik byli uczestnikami programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jako jednym z niewielu, udało im się utrzymać relację po zakończeniu show, a nawet od pewnego czasu wychowują wspólnie dziecko. Ich droga do rodzicielstwa nie była jednak usłana różami, a o swoich staraniach opowiedzieli w ostatnim wywiadzie.

Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o ciąży: "Mamy za sobą te poronienia"

Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik poznali się na planie 4. Sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para wpadła sobie w oko niemal od pierwszej chwili, a zakochani nie dość, że przetrwali do końca show, jako szczęśliwa para, to jeszcze niedługo po zakończeniu "Ślubu..." zdecydowali się zostać rodzicami. Aga i Wojtek udzielili wywiadu dla serwisu Dzień dobry TVN, w którym wyznali, że ich starania o powiększenie rodziny wcale nie były proste. Uczestniczka reality-show czterokrotnie poroniła. Dopiero za piątym podejściem pojawiła się nadzieja, że może tym razem się uda. Z obawy przed komplikacjami Agnieszka długo ukrywała swój błogosławiony stan przed bliskimi, bo nawet zapewnienia lekarza nie opanowały stresu przyszłej mamy.

Reklama

Agnieszka i Wojciech wsparcie w trudnych chwilach znaleźli wśród najbliższej rodziny, która wyrozumiale dopingowała ich starania i nie dopytywała o dalsze plany. Gdy 4 stycznia 2022 roku na świat w końcu przyszła ich córeczka Antosia uczestnicy "Ślubu..." nie mogli opanować radości.

Zobacz też

Fani Opozdy żądają zwolnienia kochanki Królikowskiego z kancelarii: "Powinna wylecieć z dyscyplinarką"

Margaret pozuje bez stanika pod studiem DDTVN. Co ona ma na nogach?!

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub w Las Vegas. "Zrobili to jak para dzieciaków"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy