Reklama
Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek zostali rodzicami!

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powitali na świecie córkę. Radosną nowiną podzielili się z fanami na Instagramie.

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami!


Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik byli uczestnikami IV edycji randkowego eksperymentu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para od samego początku spodobała się widzom, którzy mocno kibicowali ich związkowi. Po zakończeniu programu zdecydowali się pozostać w małżeństwie. Agnieszka przeprowadziła się do Krakowa i zamieszkała z Wojtkiem. Latem 2021 roku para zdecydowała się odnowić przysięgę małżeńską, a Agnieszka dodała nazwisko męża do swojego. 

Reklama

Para chętnie kontaktuje się z fanami, prowadzi swój kanał na YouTubie, w którym opowiadają o swoim życiu po programie. Jakiś czas temu zdecydowali się na szczere wyznanie. Agnieszka opowiedziała o tym, jak straciła kilka ciąż i jak w tym trudnym okresie mogła liczyć na wsparcie męża.

Na szczęście trudne chwile już za nimi. 5 stycznia Agnieszka poinformowała swoich fanów na Instagramie, że na świat przyszła wyczekiwana córka pary.

Agnieszka trafiła do szpitala już 3 stycznia w nocy. Jak napisała, poród nie był łatwy, ale jest szczęśliwa

Rodzicom i małej Tosi życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz też:

Prezydent Andrzej Duda zakażony koronawirusem. To drugi raz

Kim jest siostra Mai Hyży? Są do siebie bardzo podobne!

Marianna Schreiber: "jako nauczyciel, po 7 latach studiów, zarabiałam...". Zaskoczeni?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy