Reklama
Reklama

Agnieszka ze „Ślubu” olśniewa niespodziewanym talentem. „Same uszyłyśmy”

Agnieszka Łyczakowska (34 l.) i Wojtek Janik (33 l.) zakochali się w sobie czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Postanowili pozostać małżeństwem, a na początku tego roku zostali rodzicami. Z okazji chrzcin małej Antosi, Agnieszka zabłysnęła talentem, o który widzowie jej nie posądzali.

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik należą do nielicznych uczestników programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, którzy zdecydowali się kontynuować wspólne życie. Po zakończeniu programu odnowili przysięgę, a Agnieszka przyjęła nazwisko męża. W styczniu tego roku na świat przyszła ich córeczka Antosia. 

Reklama

W miniony weekend Janikowie zorganizowali chrzest dziewczynki. Chociaż na co dzień mieszkają w Krakowie, na miejsce uroczystości wybrali Klasztor Karmelitów Bosych w Zawoi. Agnieszka, która od narodzin córki starannie dokumentuje na Instagramie jej rozwój, zamieściła dwa zdjęcia sprzed klasztoru. 

Agnieszka Łyczakowska zachwyca kreacją

Agnieszka dała się poznać jako mama, która chętnie akcentuje płeć córki, zakładając jej na główkę opaski z kokardami i ubierając w różowe ciuszki. Z okazji chrztu ubrała Antosię w białą dwuwarstwową sukienkę. Wierzchnia warstwa z tiulu została ozdobiona malutkimi kokardkami. Jak napisała Agnieszka:

Dziewczynka ma na głowie opaskę z kwiatkami, jednak uwagę komentujących przyciągnęła kreacja mamy. Powłóczysta  kreacja w różowe kwiaty na błękitnym tle wywołała lawinę pytań ze strony internautek, które chcą sobie sprawić taką samą. Agnieszka rozwiała jednak ich nadzieje, udzielając zaskakującej odpowiedzi: 

Podejrzewaliście, że ma taki fach w ręku? 

Zobacz też:

Johnny Depp wyprowadzony z hotelu. Kulisy całego zajścia

Joanna Opozda pozuje z synkiem. Wszyscy patrzą na jej strój

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy