Reklama
Reklama

Agnieszka Litwin odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Czym się teraz zajmie?

W poniedziałkowym odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnała się artystka kabaretowa Agnieszka Litwin, której na parkiecie towarzyszył w ostatnich tygodniach Dominik Rudnicki-Sipajło. Tak gwiazda skomentowała swoją przygodę z programem.


Czwarty odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami" nie był szczęśliwy dla Agnieszki Litwin. To ona opuściła program. W parze z Dominikiem Rudnickim-Sipajło zaprezentowała ognistą sambę i zdobyła w sumie 27 punktów. Nie był to najgorszy wynik tego odcinka. Sędziowie dużo gorsze noty wystawili Michałowi Mikołajczykowi i Julii Suryś. Jednak widzowie zdecydowali, że to właśnie Agnieszka i Dominik ostatni raz zatańczyli w show.

Reklama

"Taniec z Gwizdami". Agnieszka Litwin zakończyła przygodę z programem

Agnieszka Litwin, jak przystało na osobę związaną z kabaretem, w bardzo pogodny sposób przyjęła informację o swoim zakończeniu przygody z "Tańcem z Gwiazdami". Żegnając widzów programu powiedziała:

"Ja już przychodząc tutaj, wygrałam. Udział w tym programie to była nagroda po tym wszystkim, co przeszłam". 

Przypomnijmy, że w październiku 2020 r. Agnieszka Litwin podzieliła się w mediach społecznościowych straszną wieścią o chorobie. Podczas samodzielnego badania wykryła w swojej piersi guzki, które ją zaniepokoiły. Niestety, zmiany okazały się złośliwe. Artystka przeszła operację i od tego czasu zachęca do regularnego badania się.

W rozmowie z Pomponikiem Litwin przyznała, że konkurencja na parkiecie była duża i artystka z odcinka na odcinek obawiała się, że może odpaść.

"Co poniedziałek myślałam, że to mogę być ja. To mi pomogło przyjąć tę wiadomość. Takie są zasady tego programu. Ktoś musi zostać, ktoś musi odpaść. (...) Każdy z uczestników tutaj ma w sobie coś. to jest taka ruletka. Nie wiadomo" - mówi Agnieszka.

Jej taneczny partner Dominik Rudnicki-Sipajło przyznał z kolei, że nie spodziewał się takiego werdyktu. Jego zdaniem samba, w której wystąpili tego dnia, była jednym z lepszych pokazów Agnieszki, bo to taniec stworzony dla niej i świetnie się w nim czuła.

Agnieszka Litwin zdradziła plany. Wiemy czym się zajmie po "Tańcu z gwiazdami"

Agnieszka Litwin w rozmowie z reporterem Pomponika zdradziła, czym zajmie się po tym, jak odpadła z programu.

"Mam co robić. Mam dwoje dzieci, mam zwierzaki, mam kabaret. Maluję, dziergam i mam mnóstwo zamówień. Więc naprawdę mam co robić. Wrócę do mojego świata, do mojego domku w Zielonej Górze, do moich przyjaciół i sąsiadów i będę robiła to co przed "Tańcem z gwiazdami" - mówi artystka.

A przypomnijmy, że Agnieszka Litwin jest znana szerszej publiczności z kabaretu Jurki. Wraz z Przemysławem Żejmą i Markiem Litwinem od niemal 30 lat bawi Polaków. Dodatkowo można ją też zobaczyć w spektaklu kabaretowym "Porwanie", gdzie występuje u boku Artura Andrusa oraz kolegów z kabaretu.

Ostatni występ Agnieszki Litwin oraz poprzednie odcinki "Dancing with theStars. Taniec z gwiazdami" można obejrzeć na PolsatGo już TERAZ

Zobacz też:

Agnieszka Litwin wygrała z rakiem. "Nasze ciało sobie samo nie poradzi"

Agnieszka Litwin wyeksponowała nogi na parkiecie "Tańca z gwiazdami"

Agnieszka Litwin wraca do telewizji odmieniona
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Taniec z gwiazdami" | Agnieszka Litwin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy