Reklama
Reklama

Agnieszka Kaczorowska w zaawansowanej ciąży tańczy z mężem! Internauci krytykują: "Sztuczna!"!

Agnieszka Kaczorowska (28 l.) wywołała ostatnio niemałą sensację! Internet wręcz zapłonął, gdy aktorka oznajmiła, że nie podoba jej się "moda na brzydotę". Na odpowiedź nie musiała długo czekać. Gwiazdy i inne celebrytki szybko skomentowały post tancerki i zrobiła się afera! Wszystko wskazuje na to, że internauci jeszcze długo nie zapomną jej tego "występku"...

Agnieszka Kaczorowska kilka dni temu podzieliła się na Instagramie swoimi przemyśleniami dotyczącymi "brzydoty". Bożenka z "Klanu" wyznała, że jest "estetką", a hasła takie jak "bodypositivie", które promowane są w mediach społecznościowych, bywają pojmowane "zbyt skrajnie".

Do kontrowersyjnego wpisu Kaczorowskiej odniosły się m.in. Anna Wendzikowska, Katarzyna Nosowska, Julia Wróblewska, Kaja Paschalska i Matylda Damięcka. Tancerka mogła liczyć jednak na słowa wsparcia od Jarosława Jakimowicza, który wyznał, że doskonale ją rozumie!

Teraz Agnieszka znowu rozjuszyła internautów. Opublikowała na swoim profilu na Instagramie filmik, na którym z wielkim brzuszkiem tańczy ze swoim mężem Maciejem Pelą. Okazuje się, że obserwatorom aktorki nie spodobał się ten wpis. Zarzucili jej sztuczność!

Reklama

Pojawiły się również komentarze, w których internauci piszą, że są zawiedzeni tym, że Kaczorowska nie dodała żadnego wpisu, który wyjaśniałby trochę jej poglądy i odpowiedzi innych artystów.

A wy co myślicie o całej sprawie?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela | Maciej Pela
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy