Reklama
Reklama

Agnieszka Hyży pokazała, jak karmi piersią Leona. Pod postem wybuchła dyskusja

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży od roku wspólnie wychowują synka, Leona. Para cieszy się rodzinnymi chwilami i chętnie pokazuje swoje życie prywatne się w mediach społecznościowych. Teraz dziennikarka wrzuciła na Instagrama zdjęcie, jak karmi piersią. Pod postem zaroiło się od komentarzy.

Agnieszka Hyży karierę zrobiła w Telewizji Polsat

Agnieszka Hyży znana jest widzom jako dziennikarka. Od 2007 roku związana jest z Telewizją Polsat, gdzie prowadziła liczne programy. Karierę zawodową zaczynała jako modelka, była twarzą firmy Oriflame. W 2005 roku otrzymała tytuł Miss Śląska i brała udział w wyborach Miss Polski oraz Miss Tourism International w Chinach. Kształciła się na Uniwersytecie Warszawskim i ukończyła socjologię. 

Agnieszkę można było zobaczyć w show "Taniec z Gwiazdami" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie prowadziła kulisy programu. Współprowadziła również duże imprezy organizowane przez Telewizję Polsat: Sopot TOPtrendy Festiwal, Sopot Top of the Top Festival i Polsat SuperHit Festiwal. 

Reklama

Agnieszka Hyży dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu

Prywatnie związana była przez cztery lata z aktorem Marcinem Mroczkiem, z którym poznali się na planie "Ciao Darwin". Jednak jej serce zabiło mocniej dla Mikołaja Wita, z którym stanęła na ślubnym kobiercu w 2011 roku i ma córkę Martę. Po trzech latach para zdecydowała się rozwieść. Hyży ponownie powiedziała "tak" w 2015 roku. W Rzymie zawarła związek małżeński z wokalistą Grzegorzem Hyżym. Dzisiaj wspólnie wychowują małego synka, Leona. 

Przed porodem Agnieszka podzieliła się z fanami osobistym wyznaniem: "Chciałam przekazać tę nowinę osobiście. Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei, w momencie najmniej spodziewanym, dzieje się coś tak wyjątkowego. Nie w moim stylu jest epatowanie szczegółami. Nieprzerwanie będę dbać o zdrowe proporcje w dzieleniu się życiem prywatnym - tak dużo ludzi otwiera swoje drzwi bardzo szeroko, moje zostawię lekko uchylone. Zwłaszcza teraz".

Agnieszka Hyży chętnie pokazuje swoje życie prywatne

W listopadzie zeszłego roku dodała na Instagramie pierwsze zdjęcie z Leonem i napisała: "Bardzo długa podróż za nami... Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu. Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy razem, wciąż trudno nam w to uwierzyć. Rodzina. Dziś doświadczamy i odczuwamy ją bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nareszcie... Szczęśliwi rodzice i rodzeństwo".

Dzisiaj Agnieszka Hyży postanowiła podzielić się bardzo intymną chwilą. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, jak karmi piersią swojego synka. Dziennikarka jest na nim na niedawnych wakacjach. Wspomniała, że tak właśnie wyglądał jej wypoczynek w tym roku.

"W te wakacje było głównie tak... a do kolejnych zostało 9 miesięcy, 41 tygodni, 292 dni i na ten moment 7022 godzin. Sporo może się wydarzyć. Sporo się pewnie nauczymy. Tymczasem dobrego weekendu dla Was".

***

Zobacz także: 

Agnieszka Hyży dopiero co urodziła synka! 9 miesięcy po porodzie zachwyca w malutkim bikini!

Dlaczego Agnieszka Hyży nie publikuje swoich zdjęć z mężem? Prezenterka komentuje sprawę

Hyży walczy ze skutkami inflacji. Musi spłacić kredyt!

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży | Grzegorz Hyży
Reklama
Reklama
Reklama