Reklama
Reklama

Agnieszka Hyży odpowiada na zarzuty Mai Hyży po komunii synów o byciu "nie w sosie"! Niebywałe, co przyznała!

Maj to miesiąc komunijny, a w tym roku po raz pierwszy sakrament komunii świętej przyjęli synowie Mai Hyży i jej byłego męża Grzegorza. W kościele pojawiła się niemal cała patchworkowa rodzina, ale nie wszyscy byli zadowoleni z tego faktu. Przynajmniej tak twierdziła Maja, która w rozmowie z jednym z tabloidów przyznała, że nowa żona jej byłego małżonka miała dość nietęgi humor. Teraz prezenterka postanowiła odnieść się do tych słów! Była "w sosie", czy nie?!

Maja Hyży od dawna przygotowywała się na komunię swoich 9-latków. Ja informował "Fakt", impreza miała odbyć się "z pompą", bo piosenkarka zaplanowała uroczystość na prawie 60 osób. Najpierw goście uczestniczyli jednak w ceremonii w kościele św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Warszawie.

Patchworkowa rodzina tłumnie przybyła na komunię

W tym ważnym dniu nie zabrakło również paparazzi, którzy sfotografowali patchworkową familię w kościele. Pojawiła się oczywiście Maja z partnerem Konradem Kozakiem w towarzystwie córki ukochanego. Fotografowie dostrzegli także ich wspólną pociechę Antoninę.

Reklama

W kościelnej ławie zasiadł również Grzegorz Hyży z małżonką Agnieszką i jej córką z poprzedniego związku - Martą. Zabrakło tylko synka Hyżych - maleńkiego Leona. Nie da się ukryć, że relacje pomiędzy Mają, a jej byłym ukochanym nie należą do najlepszych.

Skonfliktowani rodzice wspięli się jednak na wyżyny kurtuazji i zamienili ze sobą kilka słów. Jakiś czas temu mediami wstrząsnęła bowiem afera, kiedy to byli małżonkowie obrzucali się w mediach wzajemnymi oskarżeniami. W kwietniu Maja poinformowała jednak, że "sprawy zmierzają ku dobremu".

Maja Hyży wbiła szpilę Agnieszce

Skłonna do zwierzeń piosenkarka tuż po komunii świętej opowiedziała również "Faktowi", jak się udała uroczystość. Przy okazji nie odpuściła nowej ukochanej Grzegorza i wbiła jej szpilę... Maja zaobserwowała bowiem nietęgą minę na twarzy Agnieszki.

Żona Grzegorza Hyży odpowiedziała piosenkarce

Agnieszka Hyży na swoim Instagramie opublikowała fotkę w komunijnej stylizacji. Na zdjęciu nie zabrakło promiennego uśmiechu, a prezenterka postanowiła odnieść się do insynuacji piosenkarki. Wyjawiła, że była "bardzo uradowana".

Jeden z internautów pochwalił Agnieszkę, że zakopała topór wojenny, chociaż na jeden dzień. Ten komentarz także nie pozostał bez echa. Hyży zauważyła, że wojna w obecnych czasach to dość niefortunne określenie.

Jak myślicie, czy tym razem Maja, która chyba była zadowolona z obecności paparazzi na komunii, odgryzie się Agnieszce, mówiącej o "rodzinnej i prywatnej" ceremonii?

Zobacz też:

Maja Hyży zrobiła z komunii synów medialny spektakl. Teraz wbija szpilę Agnieszce Hyży: "Taki szczegół nikomu nie popsuł święta"

Maja i Grzegorz Hyży wraz z ukochanymi i ich dziećmi celebrują komunię synów. Wybór stylizacji piosenkarki szokuje!

Agnieszka Hyży wyjawiła prawdę o zaokrąglonym brzuszku. Pokazała zawartość 

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży
Reklama
Reklama
Reklama