Reklama
Reklama

Agnieszka Hyży chce wyjechać z Polski? Jedno ją powstrzymuje

Agnieszka Hyży (38 l.) nie ukrywa, że chętnie zamieszkałaby gdzieś na południu Europy, gdzie słońce świeci o wiele dłużej niż w Polsce. Prezenterka nie rezygnuje z marzeń, ale na razie musi odłożyć je ze względu na dzieci.

Agnieszka Hyży i patchworkowa rodzina

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży od kilku lat stanowią udane, szczęśliwe małżeństwo. Każde z nich ma za sobą niedany związek. Na szczęście para odnalazła siebie i bardzo szybko postanowiła się pobrać. W 2015 roku powiedzieli sobie tak w Rzymie. W ten sposób połączyli swoje ścieżki. Agnieszka i Grzegorz mają dzieci z ich poprzednich związków. W 2021 roku na świecie pojawił się Leon pierwsze wspólne dziecko pary.

Reklama

Agnieszka Hyży była ostatnio obecna na imprezie PolsatuKoncert "100 lat Disneya", na którym gwiazdy pojawiły się ze swoimi pociechami, był okazją, by zapytać o sprawy rodzinne. Dla Agnieszki Hyży bardzo ważna jest równowaga między pasjami, życiem rodzinnym i pracą. 

"Chciałabym mieć więcej czasu na te podróże, czas z bliskimi. Myślę, że to jest wielkie wyzwanie ludzi w moim wieku, ludzi, którzy zakładają rodziny, rozwijają się. Aby znaleźć ten złoty środek" - mówi dziennikarka i prezenterka w rozmowie z JatrząbPost.

Agnieszka Hyży marzy o ciepłych krajach

Agnieszka Hyży uwielbia ciepłe kraje. Podziwia ludzi, którzy potrafią rzucić wszystko i wyjechać gdzieś daleko. Ona z mężem nie mogą sobie na to pozwolić. Trzymają ich zobowiązania w tym również edukacja dzieci. Liczy jednak, że kiedyś będzie to możliwe.

"Mamy jednak taki horyzont czasowy, o którym myślimy, że nasze życie pewnie będzie wyglądało inaczej, bo jednak dzieci rosną. Mamy nadzieję, że jak już będą coraz bardziej samodzielne, świadome, albo będą chciały się edukować za granicą, do czego ich bardzo zachęcamy, to być może to będzie taki moment, żebyśmy gdzieś zamieszkali w innym miejscu. Mamy świadomość tego, że będąc rodzicami, to te nasze decyzje są determinowane przez życie dzieci. Więc nie podejmujemy ich na tu i teraz.  Nie mamy konkretnej destynacji, o której myślimy, natomiast myślę, że będzie to ciepłe miejsce i mój mąż też już podziela to zdanie."

Na razie plany osiedlenia się gdzieś w słonecznych regionach Europy pozostają w sferze marzeń.  

"Nie jesteśmy na tym etapie. Nie mamy na to czasu, ani możliwości. Ale każdy gdzieś sobie marzy, wyobraża. Ja bardzo kibicuję tym, którym takie plany udaje się wcielać w życie i nawet po cichu im zdrowo zazdroszczę takich możliwości. U nas jest to w sferze marzeń w stylu "Zobacz, jest kumulacja w Lotto" i jak byśmy wygrali to może Francja, może Hiszpania, może Włochy. Jeszcze nie wygraliśmy. Jak przestaniemy rozmawiać i przestanę przychodzić na eventy, to sobie wtedy pomyślicie - aha, u Hyżych była wygrana" - śmieje się Agnieszka.

Koncert "100 lat Disneya" w Polsacie. Kiedy emisja?

Wyjątkowy koncert "100 lat Disneya" na antenie Polsat 10 kwietnia o g. 20:00. Na scenie wystąpią m.in. Michał Szpak, Beata Kozidrak, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Kayah, Cleo, Igor Herbut. Usłyszymy największe przeboje z takich filmów Disneya, jak: Kraina lodu, Aladyn, Król Lew czy Piękna i Bestia. Wykonawcom będzie towarzyszyła Grott Orkiestra. Koncert poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Kacper Kuszewski.

Zobacz też:

Agnieszka Hyży dopiero co urodziła synka! 9 miesięcy po porodzie zachwyca w malutkim bikini!

Agnieszka Hyży pokazała, jak karmi piersią Leona. Pod postem wybuchła dyskusja

Małgosia Socha restrykcyjnie wychowuje dzieci. Tylko godzina na telefonie [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży | Grzegorz Hyży | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama