Reklama
Reklama

Agnieszka Chylińska świętuje 45. urodziny! Tak zmieniała się przez lata

23 maja Agnieszka Chylińska skończyła 45. lat. Wokalistka jest dziś spełnioną artystką, matką i żoną. Jednak nie zawsze tak było. Do niedawna walczyła jeszcze z demonami przeszłości, które od czasu do czasu, przypominają jej o sobie.

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej znanych i charyzmatycznych wokalistek w Polsce. Już za życia zapisała się w historii polskiej muzyki. Scena to jej drugi dom i nic dziwnego, ponieważ występuje na niej od 26 lat. 

Swoją karierę muzyczną Agnieszka rozpoczęła w 1994 roku, mając osiemnaście lat. To właśnie wtedy stała się liderką zespołu "O.N.A." i podbiła serce słuchaczy. Nie ma dziś chyba osoby, która nie znałaby słów ponadczasowego hitu zespołu z jakże wymownym tytułem "Kiedy powiem sobie dość’ (sprawdź!). 

Reklama

Chylińska zapisała się na w historii muzyki i polskiego show-biznesu również dzięki kontrowersyjnym wypowiedziom. 5 kwietnia 1997 roku w  Sali Kongresowej w Warszawie odbyła się gala wręczenia "Fryderyków". Wówczas Agnieszka razem z zespołem "O.N.A" odebrała dwie nagrody za wydanie albumu "Bzzzzz".  Podczas odbierania statuetki Chylińska podeszła do mikrofonu podziękowała najbliższym i w pewnym momencie wulgarnie zwróciła się do niewierzących w nią nauczycieli.

"Nauczyciele, fuck off, nienawidzę was" - wypaliła Agnieszka.

Agnieszka Chylińska i jej zmiany wizerunku

Śpiewaniu Chylińska oddawała całą siebie. Muzyka była lekiem na całej jej zło, a złych momentów i wewnętrznych demonów wcale nie brakowało. 

W 2003 roku Chylińska postanowiła rozpocząć solową karierę i również odniosła sukces. Wydany album "Winna" stał się hitem. Każdy następny album również był ciepło przyjmowany przez fanów wokalistki.

Jedynie "Modern Rocking" wywołał mieszane uczucia. Zmieniając muzyczny styl, z rockowego na popowy, Chylińska spotkała się z falą krytyki. Wielu muzycznych ekspertów i fanów wokalistki uznało, że gwiazda się "sprzedała" i postawiła na komercje. 

Artystka wiele razy podkreślała, że chciała po prostu spróbować czegoś nowego. Wraz z muzycznymi przemianami, zmieniał się styl i wizerunek samej wokalistki. Chylińska z kontrowersyjnej chłopczycy zaczęła stawiać na coraz to bardziej kobiecie stroje. 

Agnieszka Chylińska i jej walka z kompleksami

Z drapieżnej rockmenki stała się elegancką kobietą. Mimo zmiany wizerunku Chylińska nie zatraciła rockowego pazura. Dziś mówi, co myśli i co chce. 

Z dziewczyny z kompleksami i niskim poczuciu wartości stała się kobietom świadomą i znającą swoją wartość, chociaż droga do tego była długo i wyboista. Niejednokrotnie Chylińska w wywiadach przyznawała, że całe życie chciała, by rodzice byli z niej dumni. 

Wokalistka marzyła o poczuciu bezpieczeństwa i miłości, niejednokrotnie zakochując się w niewłaściwych osobach. Dopiero niespełna dziesięć lat temu stanęła na ślubnym kobiercu i poślubiła tajemniczego Marka. 

Ukochanego trzyma z dala od show-biznesu. To z nim ma troje dzieci, które razem wychowują. Cieszymy się, że dziś Agnieszka zna już swoją wartość i wie, czego chce. 

Z okazji jej 45. urodzin redakcja Pomponik.pl życzy artystce wszystkiego, co najlepsze!

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy