Reklama

Reklama

Reklama

Agentka Gessler namawia do złego! Podpowiada nielegalny patent na Rosjan

Magda Gessler (68 l.) to niezła agentka! Jako bardzo emocjonalna osoba niezwykle przeżywa sytuację w Ukrainie. Codziennie restauratorka stara się pomagać uchodźcom. Wraz ze swoją córką gotują i karmią uciekinierów z kraju objętego wojną. To jednak nie koniec pomysłu Magdy, jak wesprzeć Ukrainę. Opublikowała na Facebooku osobliwy, choć nielegalny patent na kierowców rosyjskich ciężarówek.

Inwazja na niepodległą Ukrainę wciąż trwa. Choć sankcje coraz mocniej są odczuwane przez rosyjskie społeczeństwo, to handel pomiędzy krajami wciąż trwa. Magda Gessler bardzo przejmuje się całą sytuacją, dlatego podzieliła się sprytnym, choć nielegalnym patentem na zatrzymanie rosyjskich kierowców ciężarówek. Ktoś posłucha jej rady?

Magda Gessler podpowiada, jak zatrzymać Rosjan na granicy

Sytuacja na przejściach granicznych z dnia na dzień jest coraz bardziej napięta. Rosyjskie ciężarówki są blokowane przez aktywistów i aktywistki ze Strajku Kobie, Euromajdanu Warszawa, Fundacji Otwarty Dialog, Partii Zielonych, a także obywateli Polski i Ukrainy.

Reklama

Magda Gessler na swoim Facebooku podała sprytny, choć nielegalny pomysł na to, jak zatrzymać transporty TIRów do Rosji.

Magda Gessler kontynuuje swój wpis i przy okazji ruga Niemców i Francuzów za to, że nadal kontynuują handel z agresywną Rosją.

Magda Gessler dodała wymowną grafikę

To nie koniec wywodów Magdy Gessler. Jakby tego było mało, dodała też grafikę, aby każdy mógł dostrzec jej patent na rosyjskich kierowców ciężarówek.

"Wiecie, że TIR bez tabliczy rejestracyjnej nie może opuścić terytorium obcego kraju?! To teraz już wiecie..."

Choć wierzymy, że Magda Gessler chciała pochwalić się patentem, który usłyszała lub przeczytała, to jednak jej fani podchodzą do tematu sceptycznie. "Pani Magdo, proszę dać dobry przykład. Czekam na fotorelację" - pisze jeden z internautów w komentarzach na Facebooku.

Przekonała Was? Pomponik nie popiera nielegalnych działań, a ten news jest jedynie informacją o działaniu Magdy Gessler.

Zobacz też:

"Kuchenne rewolucje": gruzińska restauracja w Kudowie. Obsługa do gości: "Wypad!"

Wersow rzuca studia prawnicze na 5. roku!? "Do niczego nie jest mi to potrzebne!"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Anonymous zhakowali firmę Nestle. Wykradli obszerny pakiet danych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy