Reklama
Reklama

Agata Rubik wściekła na Polaków. Afera w samolocie niemieckich linii. "Wstyd straszny"

Agata Rubik (35 l.) na Instagramie podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat zachowania rodaków podczas podróży w samolocie. Na pokładzie doszło do żenujących scen i agresywnych zachowań. W mocnych słowach modelka pomstowała na pasażerów, a później sama przyznała, że nie lubi nosić maseczek.

Agata Rubik spędzała tegoroczne wakacje z rodziną na Hawajach. Oczywiście była modelka relacjonowała swój rajski urlop na Instagramie. Nie zabrakło zachwytów nad widokami, ale też zdziwienia nad paragonami grozy. Niestety powrót z relaksującego miejsca samolotem, wywołał w modelce uczucie zażenowania.

Agata Rubik pomstuje na polskich pasażerów, którzy nie chcieli włożyć maseczek w samolocie: "Wstyd straszny"

Okazało się, że powrót z wakacji stał się źródłem stresu dla Agaty Rubik. Niemiłą przygodą były awantury na pokładzie samolotu dotyczące założenia maseczek. Najbardziej awanturowali się polscy pasażerowie.

Reklama

Agata Rubik postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na temat zachowania rodaków na swoim Instagramie. Punktem zapalnym awantury na pokładzie stały się maseczki, które obowiązkowo trzeba było założyć na czas lotu. Jak można się domyślić, wielu osobom nie przypadł do gustu taki styl podróżowania.

Zniesmaczona Agata Rubik jasno stwierdziła, że pasażerowie pozwalają sobie na zbyt wiele swobody i przekraczają granice przyzwoitości.

Agata Rubik dodatkowo wyjaśnia: "Nie lubię nosić maseczek"

Choć awantura na pokładzie obyła się bez większych przygód, to po pojawieniu się pierwszych artykułów dotyczących pomstowania Rubikowej na polskich pasażerów, od razu dodała sprostowanie na Instagramie.

Agata Rubik jasno stwierdziła, że nie lubi nosić maseczek i niektóre nakazy w przestrzeni publicznej są martwe. Jednak jeśli jest taki wymóg, to nie ma problemu, aby ją założyć na twarz.

Niektórzy pasażerowie okazywali się agresywni, co mocno zniesmaczyło modelkę, to uważa, że należy dostosować się do obowiązujących reguł.

Kim jest Agata Rubik? Instagram, wiek, wzrost, wykształcenie, dzieci

Agata Rubik urodziła się 12 grudnia 1986 roku we Wrocławiu, obecnie ma 35 lat. Jej panieńskie nazwisko to Paskudzka. Wielokrotnie brała udział w konkursach piękności. Ma ku temu predyspozycje, a jej wzrost to 175 cm. Agata ukończyła dziennikarstwo na Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Agata Rubik jest żoną Piotra Rubika (53 l.) od 2008 roku. Para poznała się podczas wyborów Miss Polonia 2005, w których brała udział Agata. Piotr wówczas był jednym z jury konkursu. Pomiędzy żoną i mężem jest 18 lat różnicyAgata i Piotr mają dwójkę dzieci. Ich córki to Helena (ur. 2009) i Alicja (ur. 2013).

Agata Rubik na Instagramie prowadzi profil @agata_rubik, na którym zebrała 161 tysięcy obserwatorów.

Zobacz też:

Agata i Piotr Rubik na wakacjach w USA. Za omlet zapłacili 18 dolarów!

Piotr i Agata Rubik znów na wakacjach. Skąd mają pieniądze?

Ola Żebrowska: lekarz zalecił jej seks. Agata Rubik radzi: działa też stymulacja sutków

Agata i Piotr Rubikowie: wzięli ślub, pomimo sporej różnicy wieku!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy