Reklama

Reklama

Reklama

Ola Żebrowska i jej zalecenia od lekarza: seks i co jeszcze? Agata Rubik doradza: działa stymulacja sutków

Michał Żebrowski (50 l.) i jego żona Aleksandra (35 l.) już za kilka dni po raz czwarty zostaną rodzicami. Kobieta chętnie relacjonuje przebieg ciąży za pośrednictwem mediów społecznościowych, a niedawno zdradziła, jakie zalecenia dotyczące przyśpieszenia porodu dostała od lekarza. Do rad medyka swoje trzy grosze dodała Agata Rubik i podzieliła się z koleżanką "złotą myślą".

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski od 13 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Zakochani doczekali się trójki synów: Franciszka, Henryka i Feliksa. Teraz oczekują kolejnej pociechy, a Ola jest już na finiszu ciąży.

Reklama

Kobieta znana jest ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie fanki nie zobaczą wyidealizowanego obrazka przedstawiającego macierzyństwo. 35-latka promuje ciałopozytywność i propaguje akceptowanie swojego wyglądu.

Obserwatorki Żebrowskiej mogły też zauważyć, że ta jest niezwykle szczera i nie owija w bawełnę. W niedawno opublikowanym wpisie zdradziła, jakie zalecenia na przyśpieszenie ciąży dostała od lekarza!

Żebrowska ma zalecenia od lekarza. Rubik mówi: "Działa stymulacja sutków"

Ola chyba nie może doczekać się już rozwiązania. Upały i coraz większy brzuszek dają się jej we znaki, dlatego z pomocą przyszedł lekarz, który poradził jej, co robić, by przyśpieszyć poród. Okazało się, że zbawienny będzie seks, spacer, sport i ostre jedzenie.

Na jej apel szybko odpowiedział Michał, który napisał, że "już się robi".

Swoimi cennymi radami postanowiła się również podzielić Agata Rubik. Żona dyrygenta napisała, że "ponoć działa stymulacja sutków".

Taka przyjaciółka to skarb?

Zobaczcie również:

Aleksandra Żebrowska ujawniła ciążową tajemnicę: "Opluwam sobie brzuch"

Aleksandra Żebrowska urodziła? Fani szukają brzucha na zdjęciu

Aleksandra Żebrowska urodziła?! Jej najnowsze nagranie podbija sieć!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Żebrowska | Michał Żebrowski | Agata Rubik

Reklama

Reklama

Reklama