Reklama
Reklama

Ola Żebrowska łapie ostatnie wolne chwile przed porodem

Michał Żebrowski (50 l.) i jego żona Aleksandra (35 l.) wkrótce po raz czwarty zostaną rodzicami. Ukochana aktora jest już w zaawansowanej ciąży i niebawem urodzi. Para, ku uciesze fanów, często relacjonuje swoje życie prywatne w sieci. Niedawno 35-latka za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała najnowsze zdjęcie. Na kadrach widzimy, jak małżonkowie łapią ostatnie wolne chwile przed pojawieniem się na świecie kolejnej pociechy!

Aleksandra Żebrowska znana jest ze swojej aktywności w sieci. Żona Michała Żebrowskiego często relacjonuje codzienność, a na jej profilach w mediach społecznościowych nie brakuje prywatnych i intymnych ujęć. Niedawno głośno było o jej zdjęciu, do którego zapozowała nago, a ostatnio pochwaliła się zdjęciem z basenu i wyjawiła fanom, ile waży w zaawansowanej ciąży.

Reklama

Aleksandra i Michał lada moment na świecie powitają swoje czwarte dziecko. Para doczekała się już trzech synów: Henryka, Franciszka i Feliksa. To właśnie temat ciąży w ostatnim czasie najczęściej pojawia się na profilach zakochanych, a na najnowszej publikacji widzimy, jak Żebrowscy łapią ostatnie wolne chwile przed rozwiązaniem!

Michał i Aleksandra Żebrowscy spodziewają się kolejnego dziecka. Tak spędzają czas tuż przed porodem

Aleksandra i Michał Żebrowscy nie zdradzili, na kiedy został wyznaczony termin porodu, ale na najnowszych zdjęciach celebrytki widzimy, iż ta jest już w zaawansowanej ciąży i niebawem urodzi. 35-latka co rusz chwali się swoimi krągłościami i relacjonuje, jak spędza ostatnie wolne dni przed pojawieniem się na świecie czwartego dziecka.

Żebrowscy aktualnie wypoczywają w swoim domu w górach. Cała rodzina Żebrowskich chroni się przed upałem, korzystając z zadaszonego tarasu oraz pluskając się w basenie.

Małżonkowie pochwalili się zdjęciami i pokazali, jak ich radzą sobie w ciepłe dni.

Fajna z nich rodzina?

Michał Żebrowski: wiek, kariera, rodzina

Michał Żebrowski urodził się 17 czerwca 1972 roku w Warszawie. W szkole podstawowej zaprzyjaźnił się z Rafałem Trzaskowskim. W 1995 roku ukończył PWST w Łodzi. Na dużym ekranie zadebiutował w 1993 roku w filmie "Wynajmę pokój...".

Sławę i rozpoznawalność przyniosły mu produkcje takie jak: "Ogniem i mieczem", "Pan Tadeusz", "Wiedźmin", "Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem ", czy "Sęp".

W 2009 roku wziął ślub z Aleksandrą Adamczyk. Para ma trzech synów i spodziewa się kolejnego potomka. Małżonkowie mają dom na Podhalu.

Zobaczcie również:

Woźniak-Starak zabrała ukochanego do Sopotu. Już nie kryje się ze swoim związkiem! Będzie ślub?

Krzysztof Respondek: Przez chwilę był wielką gwiazdą, a dziś... wreszcie ma czas dla rodziny

Agnieszka Kaczorowska mówi o priorytetach. "Wartości się zmieniają"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski | Aleksandra Żebrowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama