Reklama
Reklama

Eleganccy Rubikowie na gali Hasztagi Roku. To ich pierwsze publiczne wyjście od dawna. Kto jeszcze przybył?

Agata i Piotr Rubikowie są codziennie obecni na Instagramie, za to na salonach próżno ich szukać. Tym razem jednak zrobili wyjątek i pojawili się na gali Hasztag Roku, która odbywała się w ramach eventu See Bloggers.

Gala See Bloggers, która powstała z myślą o twórcach internetowych, przyciągnęła w tym roku całą plejadę gwiazd. W ciągu dnia odbywały się różne panele tematyczne, a jeden z nich poprowadziła Martyna Wojciechowska.

Wieczorem zaś gwiazdy i influencerzy zebrali się na gali Hasztagi Roku. Jako że impreza miała elegancki charakter, celebryci pojawili się na niej w eleganckich strojach.

Eleganccy Rubikowie na gali Hasztag Roku

Wśród obecnych można było dostrzec Agatę i Piotra Rubików. Oboje prowadzą prężnie swoje konta na Instagramie, zatem zaliczają się do influencerów. Agata Rubik podejmuje się wielu współprac z różnymi firmami i nie ukrywa, że Instagram jest dla niej źródłem zarobku.

Reklama

Na tę wyjątkową okazję oboje wystroili się w eleganckie odświętne stroje. Kompozytor wybrał granatowy garnitur i białą koszulę, jego żona postawiła na szarą sukienkę do połowy łydki oraz lekkie sandałki  na obcasie. Całość dopełnił mocny makijaż oczu.

Rubikowe to nie jedyne gwiazdy show-biznesu obecne na gali Hasztag Roku. Wśród przybyłych można było dostrzec m.in. Agnieszkę Woźniak-Starak, Agnieszkę Hyży, Joannę Koroniewską i Macieja Dowbora, Magdę Mołek, Sandrę Kubicką, Klaudię Halejcio, Paulinę Krupińską czy Edytę Pazurę.

Wszystkie gwiazdy pojawiły się w eleganckich stylizacjach, jak przystało na galę wieczorową. Zresztą, zobaczcie sami!

Zobacz też:

Ania z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie na temat relacji z Piotrem po rozstaniu! "Łączą nas dalej uczucia"

Władimir Putin: To się stało pierwszy raz od 18 lat! Niebywałe, co zrobił prezydent!

Krzysztof Ibisz postawił na wyrazisty akcent w swoim mieszkaniu! Tak mieszka prezenter

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik
Reklama
Reklama
Reklama