Reklama
Reklama

Agata Młynarska pilnie przekazała wieści o swoim małżeństwie. To koniec domysłów

W ostatnim wywiadzie niezwykle zapracowana Agata Młynarska bardzo otwarła się na tematy związane z jej małżeństwem. Prezenterka zdradziła, jaki jej zdaniem jest sekret udanego związku i przyznała się, co robi specjalnie dla męża.

Agata Młynarska to z pewnością jedna z bardziej zapracowanych, a co za tym idzie rozpoznawalnych polskich prezenterek. Kobieta pracowała już dla TVP, Polsatu, a teraz startuje z nowym programem w TVN Style „Stylowe taxi Agaty”.

Agata Młynarska życie prywatne

Prywatnie Agata Młynarska była żoną historyka Leszka Kaniewicza, którego poślubiła w 1984. Mają dwóch synów – Stanisława (1985) i Tadeusza (1989). Para rozwiodła się po dziesięciu latach, a następnie prezenterka wyszła za mąż za Jerzego Porębskiego. I ten związek nie przetrwał próby czasu. W latach 2006–2008 była związana z prezenterem pogody Jarosławem Kretem. 

Reklama

W 2014 r. po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu – tym razem jej mężem został przedsiębiorca Przemysław Schmidt. To właśnie na temat małżeństwa z Schmidtem prezenterka otworzyła się w ostatnim wywiadzie dla "Faktu". 

Agata Młynarska zdradza sekret udanego małżeństwa

"Spotkałam na swojej drodze człowieka, który towarzyszy mi od 10 lat i jesteśmy bardzo szczęśliwi. Chociaż w pewnym momencie byłam przygotowana na to, że mogę do końca życia być sama i to nie jest nic złego. W byciu samemu też jest jakaś siła, ważne, żeby umieć to zaakceptować i nie szukać za wszelką cenę osoby, z którą stworzy się związek" - wyznała prezenterka. 

Gwiazda przyznała się także, co potrafi zrobić specjalnie dla swojego męża.

"Dzielenie z kimś życia wymaga podejmowania różnych decyzji i podporządkowania niektórych swoich planów pod tę drugą osobę. Na przykład na festiwalu TVN był ze mną mój mąż, bo wie, że potrzebuję pomocy, żeby coś przenieść, czy zanieść. Ale przy okazji możemy wspólnie pójść na spacer po plaży. Jest nam dobrze razem. Natomiast mąż też mnie prosi, żebym coś zrobiła specjalnie dla niego, na przykład wyprasowała koszule, czy przygotowała kolację. Traktujemy naszą relację bardzo partnersko" - podsumowała Młynarska. 

Agacie i Przemysławowi życzymy wiele szczęścia i kolejnych lat razem. 

Zobacz też:

Młynarska przekazała przeraźliwe wieści ze szpitala. Napis w windzie ją zszokował

Radosna Młynarska przekazała doskonałą nowinę. Z całej Polski lecą gorące gratulacje

Szokująca przemiana Richardson. Własne dzieci jej nie poznały. Przecierały oczy ze zdziwienia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska
Reklama
Reklama
Reklama