Reklama
Reklama

Agata Duda zmiażdżona przez eksperta. Powiedział to, co wszyscy widzą. Tragedia

Agata Duda w trakcie kolejnych lat urzędowania swojego męża wielokrotnie znajdowała się pod pręgierzem krytyki za to, jak reprezentowała Polskę na spotkaniach z zagranicznymi liderami. Tym razem Pierwsza Dama udała się do USA w związku z trwającym w Nowym Jorku Zgromadzeniem Ogólnym ONZ. Więcej niż o spotkaniach prezydentowej mówi się jednak na temat tego nieszczęsnego boba. Nawet ekspert nie ma co do niego wątpliwości.

Nie jest oczywiście żadną nowością fakt, że Agata Duda budzi duże emocje i nierzadko też kontrowersje. Wybory byłej nauczycielki języka niemieckiego w zasadzie od samego początku pierwszej kadencji jej męża znajdują się pod lubą dziennikarzy, politologów i stylistów. Eksperci od lat mają bardzo mieszane uczucia na temat stylu i szyku Pierwszej Damy. Negatywne opinie wzmocniły się jednak po ostatniej zmianie fryzury. Wiele osób nie może uwierzyć, że ktoś polecił prezydentowej tak niemodnego boba.

Reklama

Agata Duda spakowała walizki i poleciała do USA. Tam znalazła się pod lupą

Poprzednie, krótsze uczesanie żony Andrzeja Dudy miało swoich przeciwników, ale w ogólnym rozrachunku było częściej chwalone niż ganione. Teraz jest dokładnie odwrotnie. Zdarzają się co prawda pozytywne opinie na temat ostatniej metamorfozy (m.in. ze strony Marianny Schreiber), im jednak Polacy dłużej oglądają Agatę Dudę w nowym wydaniu, tym więcej mają wątpliwości. Najnowsza wizyta zagraniczna dla wielu przelała czarę goryczy.

Agatę Dudę chwalono co prawda za pomarańczowy komplet wybrany na spotkanie z Orlando Bloomem zorganizowane z ramienia UNICEF-u, lecz był on w stanie tylko na moment odwrócić uwagę stylistów od niesławnego boba. Na szczególnie miażdżącą recenzję pozwolił sobie specjalista od fryzur - Michał Musiał. W rozmowie z serwisem Plotek zdecydowanie nie gryzł się w język.

Agata Duda przystrzyżona na Piasta Kołodzieja? Ekspert nie ma wątpliwości

Michał Musiał nie ukrywa, że Pierwsza Dama wybrała sobie wersję boba, której od lat już niemal nikt nie stosuje. Nie tylko ten element sprawia jednak, że Duda wygląda po prostu starzej niż przed zmianą. Dlatego ekspert ma dla niej ważną radę:

"Agata Duda pokazała się w wariacji na temat boba, która już lata temu wyszła z mody. Mówimy tu o mocno podgolonej wersji z kopułką. Dziś nikt, kto chce wyglądać dobrze, już się tak nie czesze. Współczesne boby nie są tak mocno wycięte na karku, jak u Pierwszej Damy. (...) Prosta, ponadczasowa forma w połączeniu z jasnym, jednolitym blondem wyglądałaby o niebo lepiej" - wyjaśnił stylista.

Jak w takim razie powinien wyglądać nowoczesny i modny bob? Wszystkie osoby zainteresowane takim "lookiem" powinny wysłuchać poniższej wypowiedzi: " Zgodna z aktualnymi tendencjami linia strzyżenia powinna być zdecydowanie bardziej płynna. Obecnie nic nie golimy. Stawiamy na dłuższe formy. Uwagę zwraca również to, że Agata Duda użyła stanowczo za dużo lakieru. Zrobiła sobie hełm, który niepotrzebnie dodał jej lat. W tym przypadku jedynym ratunkiem jest zapuszczanie włosów. Długość sięgająca szczęki byłaby dla Agaty Dudy najlepsza" - podsumował Musiał. A wy, jak oceniacie Agatę Dudę po metamorfozie?

Zobacz też:

Nie wszyscy eksperci się zgadzają. Stylistka zachwycona metamorfozą Dudy

W związku Andrzeja Dudy i małżonki źle się dzieje? Były pracownik pałacu przemówił

Duda wystąpił na szczycie ONZ. Oto co miał do powiedzenia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Duda | Andrzej Duda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy