Reklama
Reklama

Afera z Ewą Kasprzyk nie skończy się tak szybko. Ilona Łepkowska dorzuciła do pieca

Ewa Kasprzyk to jedna z bardziej charakterystycznych polskich aktorek. Popularność i uznanie fanów zdobyła między innymi dzięki udziałowi w filmie "Kogel-mogel". Niestety jak się okazało, artystki nie zobaczymy w najnowszej części produkcji. Według informacji, które pojawiły się w sieci, za tymi zmianami nie stoi wcale Ilona Łepkowska.

Ewa Kasprzyk nie pojawi się w nowym filmie "Kogel-mogel"

Niedawno w mediach pojawiła się informacja o tym, że ruszyły zdjęcia do piątej części filmu "Kogel-mogel". Tym razem fabuła ma opierać się na przygodach Piotrusia oraz jego żony Marleny. Niestety w sieci znalazła się też informacja o tym, że na ekranie nie zobaczymy już Ewy Kasprzyk, która w poprzednich ekranizacjach grała Wolańską. Według plotek nie była to decyzja Ilony Łepkowskiej.

Reklama

Zobacz też: Pisarek uderza w Wiśniewskiego: "Ma dwie twarze. Udaje przed kamerami, że jest wspaniały i czuły, a później szerzy hejt"

Ilona Łepkowska nie napisała scenariusza do nowej części "Kogla-mogla"

Według informacji, które zebrali dziennikarze portalu plotek.pl, na jaw wyszło, że Ilona Łepkowska nie napisała scenariusza do piątej części "Kogla-mogla".

Ilona w rozmowie z dziennikarzami portalu przyznała, iż po prostu jej się nie chciało. Dodatkowo wyjawiła, iż nie może więcej zdradzić, ponieważ są to jej wewnętrzne ustalenia wraz z Tadeuszem Lampką.

"Nie chciało mi się. To są wewnętrzne ustalenia między mną a Tadeuszem Lampką i nie będę ich zdradzać" - powiedziała tajemniczo.

Jakiś czas temu, kiedy fani filmu dowiedzieli się, że nie wystąpi w nim Ewa Kasprzyk, wylali falę hejtu na znaną scenarzystkę. Jak się teraz okazuje niesłusznie. Łepkowska dodała, iż aktorka obraziła się. Nie wyjawiła jednak, o co dokładnie poszło.

"Ewa Kasprzyk obraziła się na nie wiadomo co. Z tego, co słyszałam, to była przewidziana w pierwszej wersji scenariusza, którego nie pisałam. Co się tam teraz dzieje, to nie wiem" - przyznała Ilona.

Zobacz też:

Córka Ewy Kasprzyk przeszła spektakularną metamorfozę. Jak dziś wygląda Małgorzata Bernatowicz?

Hirudoterapia, preparat dla koni - Ewa Kasprzyk lubi eksperymentować [POMPONIK EXCLUSIVE]

Ewa Kasprzyk ujawnia kulisy pracy ze Sławomirem. Nie otrzymała od niego ani grosza

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Łepkowska | Ewa Kasprzyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy