Reklama

Reklama

Reklama

Adele i jej nowy ukochany chwalą się willą za 58 mln dolarów: "Wyglądacie na takich szczęśliwych"

Adele (34 l.) niedawno całkowicie zmieniła swoje życie. Dużo schudła, przeszła metamorfozę, wydała płytę, rozstała się z ojcem swojego dziecka, a także związała z nowym mężczyzną. Gwiazda wydaje się być szczęśliwa, a na dodatek niedawno pochwaliła się w sieci, że zakupiła ogromną willę! Nowe gniazdko robi wrażenie, sami spójrzcie!

Adele (posłuchaj) ostatni czas musi uznać za udany. Pod koniec 2021 roku wydała długo wyczekiwaną przez fanów płytę i znów znalazła się na szczycie list przebojów. Jej singiel "Easy on me" na YouTube zyskał już ponad 275 mln wyświetleń. Diwa po raz kolejny udowodniła publice, że posiada ogromny talent, a jej głos magnetyzuje słuchaczy.

O Adele było głośno nie tylko ze względu na płytę "30", ale również z powodu jej spektakularnej metamorfozy. Kobieta dużo schudła, ale to nie jedyny zmiany, jakie zaszły w jej życiu. Wokalistka rozstała się również z ojcem swojego syna, Simonem Koneckim. Para była ze sobą prawie 10 lat, ale nawet złożona przysięga małżeńska w 2017 roku nie uchroniła ich od rozwodu.

Reklama

Po rozstaniu gwiazda znalazła pocieszenie w ramionach Richa Paula. Mężczyzna jest amerykańskim agentem sportowym. Ostatnio ich związek stał się na tyle poważny, że para weszła w posiadanie wspólnej willi.

Ogromna posiadłość robi wrażenie!

Adele z nowym ukochanym chwali się willą "Wyglądacie na szczęśliwych"

Adele i Rich Paul spotykają się od 2021 roku, ale ich relacja szybko stała się poważna. Niedawno zakochani postanowili ze sobą zamieszkać i kupili ogromną posiadłość. Artystka nowym gniazdkiem pochwaliła się w sieci.

Musimy przyznać, że willa robi wrażenie.

Na załączonych obrazkach widzimy diwę z ukochanym na tle domu, który jest pokaźnych rozmiarów.

Według portalu "Daily Mail" rezydencja kosztowała aż 58 milionów dolarów, a jej poprzednim właścicielem był Sylvester Stallone.

Na pozostałych kadrach widzimy, jak Adele udaje, że pracuje w fast foodzie i stoi za kasą, a także jak spędza czas na meczu, a jej ukochany całuje ją.

Pod wpisem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy, a zachwyceni fani nie szczędzili miłych słów.

Adele: wiek, kariera


Adele urodziła się 5 maja 1988 roku w Wielkiej Brytanii. W 2006 roku ukończyła naukę w Brytyjskiej Szkole Sztuki Widowiskowej i Technologii, a dwa lata później wydała debiutancki krążek zatytułowany "19". Płyta osiągnęła międzynarodowy sukces i otrzymała status siedmiokrotnej platynowej płyty w Wielkiej Brytanii.

Kolejne single umocniły pozycję Adele na rynku muzycznym, czyniąc ją diwą i ulubienicą publiki.

Artystka w 2012 roku urodziła syna, którego ojcem jest Simon Konecki. Para rozwiodła się w 2021 roku.

"Adele: One Night Only" - Kameralny, interaktywny występ Adele przed bliskimi przyjaciółmi oglądajcie na Polsat Go. SPRAWDŹCIE!

Zobaczcie również:

Kim Kardashian świętuje urodziny najmłodszego syna. Impreza na bogato, za to bez tatusia...

Znany aktor okradał rodzinę i przyjaciół, aby mieć na narkotyki. Zmarł w wieku 31 lat

Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast "Zdanowicz.Pomiędzy wersami"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomócpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adele

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy