Reklama
Reklama
Tylko u nas

Adam Małysz i jego żona kompletnie się tego nie spodziewali. Ich reakcja mówi wszystko [POMPONIK EXCLUSIVE]

Adam Małysz niedawno wybrał się z bliskimi do malowniczej Folgaridy i przeżył tam spore zaskoczenie. Skoczek, który 3 grudnia obchodził swoje 46. urodziny, nie spodziewał się, że podczas uroczystej kolacji z okazji otwarcia nowego sezonu Ski Opening zostanie mu zgotowana tak spektakularna niespodzianka. Ten dzień sportowiec zapamięta na długo, a był to moment do świętowania nie tylko dla niego!

Adam Małysz - jeden z najbardziej utytułowanych polskich sportowców

Adam Małysz to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych i utytułowanych polskich sportowców. 46-latek przez wiele lat należał do grona największych gwiazd skoków narciarskich. To właśnie dzięki sukcesom skoczka z Wisły cały kraj pokochał tę mało wcześniej znaną u nas dyscyplinę. 

45-latek jest wielokrotnym zwycięzcą konkursów oraz prestiżowych turniejów - na swoim koncie ma cztery Kryształowe Kule za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Jest też medalistą olimpijskim. Choć Adam Małysz ponad dziesięć lat temu zdecydował się zakończyć karierę skoczka, wciąż jest niezwykle popularny.

Reklama

Uwielbiany jak Polska długa i szeroka sportowiec nie osiadł na laurach i po zakończeniu kariery zawodniczej podejmował kolejne wyzwania. Przez pewien czas Małysz spełniał się jako... rajdowiec. Mężczyzna aż pięciokrotnie startował w słynnym Rajdzie Dakar. Niedawno został z kolei prezesem Polskiego Związku Narciarskiego. Zastąpił na tym stanowisku swojego dawnego trenera - Apoloniusza Tajnera.

Adam Małysz świętuje 46. urodziny

Adam Małysz 3 grudnia skończył 46 lat. Z tej okazji organizatorzy Ski Opening przygotowali mu urodzinową imprezę-niespodziankę. Skoczek do ostatniej chwili nie przewidywał, że czeka na niego wielki tort i gorące powitanie. 

To jednak nie była jedyna okazja - dzień po swoim mężu urodziny obchodzi jego małżonka - Izabela Małysz. Trudno było przegapić tak znakomitą okazję do wspólnego świętowania. Wyjątkowe "Sto lat" zakochanym odśpiewało aż 240 osób, które stawiły się na uroczystej kolacji. Co ciekawe, małżonka eks-skoczka przywdziała na tę okazję koszulkę z podpisem "Barbie". Czyżby była fanką tegorocznego filmu z Margot Robbie? To bardzo prawdopodobne, ale jak dowiedział się Pomponik, dokładny powód takiej stylizacji był inny - chodzi o nadchodzącą później imprezą właśnie w stylu Barbie.

Adam i Iza Małysz świętowali wspólnie urodziny. Wyjechali w tym celu z Polski

Wszystko odbyło się w uwielbianym przez Polki i Polaków włoskim Trentino, gdzie co roku zjeżdżają tłumy pasjonatów narciarstwa. Do malowniczego regionu wybrał się także czterokrotny olimpijczyk wraz ze swoją rodziną.

"Trentino to jeden z najchętniej wybieranych regionów narciarskich przez Polaków, każdej zimy przyjeżdża tutaj 150 tysięcy narciarzy z naszego kraju" - powiedział Maciej Nykiel, prezes biura podróży Nekera, organizatora wydarzenia Ski opening z Adamem Małyszem.

Tym razem narciarskiego mistrza zaskoczyły nie tylko zapierające dech w piersiach widoki, ale i urodzinowa zabawa!

Do bajecznej Folgaridy jubilat zawitał wraz z córką, zięciem i małżonką. Pomponik także był na miejscu, dzięki czemu udało nam się zobaczyć, jak słynny skoczek nie żałował płuc i z radością zdmuchnął świeczki z tortu, który niespodziewanie wjechał na salę wypełnioną gośćmi.

Aktualny prezes Polskiego Związku Narciarskiego i jego małżonka nie kryli zaskoczenia. Co jeszcze działo się podczas przyjęcia? Zobaczcie sami!

Zobacz też:

Adam Małysz był nastolatkiem, jak wziął ślub. W małżeństwie były trudności

Adam Małysz zwrócił się z ważnym przekazem do fanów. W odpowiedzi przesłali mu gratulacje

Adam Małysz nie ma dużej rodziny przez sport. Kariera zajęła za dużo czasu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy