Reklama
Reklama

Małysz nie zdecydował się na drugie dziecko. Po latach odważył się na gorzkie wyznanie

Adam Małysz (45 l.) pomimo bycia bardzo rodzinną osobą doczekał się jedynie jednej pociechy. Choć nikt nie oczekiwał, że sportowiec zabierze głos w tej sprawie, ten postanowił wyjaśnić wszystko na Instagramie. Oto szczegóły.

Adam Małysz przerwał milczenie. Zabrał głos w ważnej sprawie

Adam Małysz to znany skoczek narciarski i kierowca rajdowy, uprawiający także kombinację norweską. Prywatnie od 1997 roku jest w związku małżeńskim z Izabelą Małysz (dawniej Potok). Ceremonia odbyła się w ewangelicko-augsburskim kościele im. apostołów Piotra i Pawła w jego rodzinnej Wiśle. Zakochani w tym samym roku powitali na świecie swoje oczko w głowie, jedyne dziecko - Karolinę.

Jesienią 2023 roku Karolina obchodziła 26. urodziny. Córka już opuściła domowe gniazdo. Wyszła za mąż dwa lata temu. Jej wybrankiem jest Kamil, bardzo lubiany przez rodzinę Małyszów. Wiele wskazuje na to, że nagłe życiowe zmiany sprawiły, iż Adam poczuł potrzebę wyjaśnienia niektórych wyborów...

Reklama

Adam Małysz zapozował z córką Karoliną. Następnie zabrał głos

28 listopada Małysz opublikował fotografię z Karoliną. W jej opisie zareagował na liczne pytania od dziennikarzy i kibiców.

"Wiele razy dostawałem od Was i mediów pytanie: dlaczego tylko jedno dziecko?" - zaczął.

Następnie wyjaśnił, dlaczego razem z żoną zdecydowali się, by więcej nie powiększać rodziny.

Adam Małysz nie miał czasu na dzieci? Zbyt długo czekał z podjęciem decyzji

"Jeśli jest się człowiekiem, którego wiecznie nie ma w domu, to ciężko jest myśleć o większej rodzinie. Gdy urodziła się Karolina, to rozmawialiśmy z żoną, że drugie dziecko dopiero wtedy, gdy skończę karierę i będę częściej w domu, żeby móc więcej pomagać... Ale trochę wymknęło nam się to spod kontroli. Karierę zakończyłem później, niż na początku myśleliśmy, a później jeszcze przez 6 lat uczestniczyłem w rajdach samochodowych" - tłumaczył się Małysz.

Na koniec podkreślił, że choć ma tylko jedno dziecko, to bardzo je kocha.

"Z drugiej strony, JEDNO, ale KOCHANE" - zaakcentował najważniejsze słowa, zapisując je wielkimi literami.

"Jedna, ale piękna i cudowna. Musi Pan doceniać, wspierać, kochać, rozmawiać i będzie super" - piszą mu fani, poruszeni fotografią oraz słowami sportowca.

Córka Adama Małysza. Czym Karolina zajmuje się zawodowo?

Czym Karolina Małysz zajmuje się prywatnie? Najpierw córka polskiego skoczka studiowała kierunek Migracje międzynarodowe na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zrobiła licencjat, jednak na studia magisterskie wybrała już inny kierunek - Media społecznościowe w zarządzaniu na wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej na tej samej uczelni.

"Cały czas pracuję w zawodzie, zajmuję się prowadzeniem kont w social mediach, a przez jakiś czas pracowałam również w influencer marketingu" - zdradziła w rozmowie z portalem WP SportoweFakty.

Wiemy także, że Karolina pomaga tacie odnaleźć się w mediach społecznościowych i koordynuje jego profile. Taka pomoc jest niewątpliwie na wagę złota!

Czytaj też:

Co za wieści z domu Małysza. Przyznał się przed wszystkimi co wyprawia

Dopiero Małyszowie ratowali dobytek, a teraz takie wieści. Żona nie wytrzymała

Małysz został w domu, a żona wrzuca takie fotki, że głowa mała

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz | Izabela Małysz | Karolina Małysz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy