Reklama
Reklama

Wyszło na jaw, czym zajmuje się córka Adama Małysza. Wielu może być zaskoczonych

Córka Adama Małysza, Karolina to już dorosła kobieta i mężatka. W swoim życiu zawodowym nie poszła jednak w ślady swojego znanego ojca, wybrała zupełnie inną drogą. Wiemy, czym zajmuje się Karolina Małysz.

W świecie sportu bardzo często jest tak, że dzieci znanych rodziców idą w ich ślady i również wybierają karierę sportowca. Zdarzają się, jednak wyjątki i takim właśnie przykładem jest córka jednego z najbardziej znanych polskich sportowców Adama Małysza. Karolina Małysz w swoim życiu zawodowym obrała własną ścieżkę.

Czym zajmuje się Karolina Małysz?

Najpierw córka polskiego skoczka studiowała kierunek Migracje międzynarodowe na Uniwersytecie Jagiellońskim.  Zrobiła licencjat, jednak na studia magisterskie wybrała już inny kierunek - Media społecznościowe w zarządzaniu na wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej na tej samej uczelni. 

Reklama

Jeśli chodzi o temat jej pracy magisterskiej, to tutaj już wyraźnie widać inspiracje karierą ojca, bowiem Pani Karolina pisała pracę na temat: "Wpływ sponsoringu sportowego na realizację celów zawodowych i osobistych profesjonalnych sportowców na przykładzie marki Red Bull".

Swoje późniejsze życie zawodowe Karolina Małysz związała właśnie ze swoim drugim kierunkiem studiów.  

"Cały czas pracuję w zawodzie, zajmuję się prowadzeniem kont w social mediach, a przez jakiś czas pracowałam również w influencer marketingu" - mówiła w rozmowie z portalem WP SportoweFakty.

Wiemy także, że Karolina pomaga tacie odnaleźć się w mediach społecznościowych i koordynuje jego profile w social mediach. 

Prywatnie córka Adama Małysza od września 2021 roku jest żoną Kamila Czyża. Z mężem dzieli pasję do podróżowania.

Zobacz też:

Co za wieści z domu Małysza. Przyznał się przed wszystkimi co wyprawia

Córka Małysza postawiła na radykalne zmiany. Wymowne ostatnie zdjęcie

Adam Małysz jest milionerem. Król skoczni może pozwolić sobie na wszystko

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz | Izabela Małysz | Karolina Małysz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy