Reklama
Reklama

A jednak to nie były plotki. Wielka radość w domu Weroniki Książkiewicz. Wszystko potwierdziła

Weronika Książkiewicz (43 l.) na zmianę stanu cywilnego zdecydowała się dopiero po 40-tce. Wcześniej rzeczywiście układanie sobie życia prywatnego szło jej jak po grudzie. I kiedy już wydawało się, że nie znajdzie odpowiedniego mężczyzny, aktorka potwierdziła zaskakujące wieści o ślubie!

Weronika Książkiewicz dała się poznać jako osoba, przywiązana do prywatności. Jednak, gdy dziennikarze skontaktowali się z nią, by złożyć gratulacje z okazji ślubu, uprzejmie podziękowała. 

Nie brakuje opinii, że w ten sposób potwierdziła, zmianę stanu cywilnego...

Weronika Książkiewicz przyjmuje gratulacje

Źródłem pogłosek o ślubie aktorki okazał się Świat Gwiazd. Powołując się na osobę z otoczenia Książkiewicz, poinformował:

„Symboliczny ślub wzięli we wrześniu, ale związek sformalizowali dopiero 21 marca, w dniu 43. urodzin Weroniki. Towarzyszyli im tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina. To była kameralna uroczystość”. 

Reklama

Jak twierdzi portal, wybrankiem aktorki jest Heskel Nathaniel, biznesmen związany z branżą deweloperską. Początki ich związku sięgają 2020 roku. Jak ujawnia źródło Świata Gwiazd, sami zakochani nie przypuszczali, że tak to się skończy:

„Ślub był jego pomysłem. Weronika na początku była sceptycznie nastawiona do zamążpójścia ze względu na nienajlepsze przejścia z mężczyznami. Aż dziwne, że nikt od tego czasu nie zauważył, że na palcu Weroniki jest obrączka. Nigdy nie ukrywała jej na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych”. 

Weronika Książkiewicz kiepsko inwestowała uczucia

Książkiewicz rzeczywiście nie miała oszałamiającego szczęścia w miłości. Kiedy mając 26 lat dołączyła do obsady „Na Wspólnej” i zaczęła pokazywać się na ściankach z Kubą Wesołowskim, media natychmiast okrzyknęły ich najpiękniejszą parą show biznesu i wróżyły ślub. 

Oboje okazali się jednak za młodzi na takie zobowiązania. 3 lata później los postawił na drodze Książkiewicz producenta i twórcę pierwszej części „Listów do M”, Mitję Okorna. Niestety, ten związek także zakończył się rozstaniem. 

Niedługo później poznała Krzysztofa Latka. Ten związek także nie przetrwał próby czasem, zaowocował natomiast dzieckiem. Ułożenie wspólnych kontaktów po rozstaniu zajęło byłym partnerom trochę czasu i zahaczyło o medialne przepychanki. W końcu udało im się poukładać relacje, które brutalnie przerwała śmierć Latka niecałe 2 tygodnie temu. 

Weronika Książkiewicz trzyma nowy związek w tajemnicy

Przez pewien czas media posądzały Książkiewicz o zażyłość z miliarderem Sebastianem Kulczykiem, ale ostatecznie plotki rozeszły się po kościach. 

6 lat temu tabloidy przepowiadały Książkiewicz ślub z Markiem Bukowskim, którego przed laty „Viva”, chyba trochę na wyrost, mianowała „polskim Georgem Clooneyem”. Ostatecznie, jak właśnie wyszło na jaw, poślubiła zupełnie innego mężczyznę, niezwiązanego z show biznesem. Jak tłumaczy informatorka Świata Gwiazd:

"Weronika nie chce ujawniać jego tożsamości. Znają się od kilku lat. Jej mąż prowadzi firmę, która bardzo dobrze prosperuje i nie zależy mu na rozgłosie. To by było na razie na tyle”. 

Zobacz też:

Związki Książkiewicz były katastrofą. Nawet gdy zostawił ją ojciec dziecka, nie przestała tracić nadziei na miłość

Weronika Książkiewicz przeżyła fatalny moment w życiu. Dzisiaj odnalazła nową miłość

Weronika Książkiewicz: Wybieram role, które są dla mnie wyzwaniem


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Książkiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy