Reklama

Reklama

Reklama

63-letnia Grażyna Torbicka zaprezentowała się w eleganckiej czerni. Uwagę zwraca rozcięcie w spódnicy!

Grażyna Torbicka od lat jest chwalona za swój nienaganny styl, przez co jest też muzą projektantów. Podczas wręczenia nagród im. Janusza Morgensterna postawiła na klasykę, jednak w dość kobiecym i nowoczesnym wydaniu!

Grażyna Torbicka: kariera

Grażyna Torbicka ze światem filmu jest związana od wielu lat. Przez ten czas prowadziła wiele programów o tematyce filmowej, bywa na różnych festiwalach, nie tylko tych polskich, ale także zagranicznych - wielokrotnie pojawiła się choćby w Cannes.

Dziennikarka często zapraszana jest na imprezy związane z branżą filmową, m.in. rozmaite konkursy, które także wielokrotnie prowadziła.

9 grudnia poprowadziła imprezę z okazji wręczenia nagród im. Janusza Morgensterna - "Perspektywy".

Reklama

Dziennikarka znana jest z tego, że jej ubiór jest zawsze stosowny do okazji i raczej nie zdarzają jej się wpadki modowe. Przeciwnie! Często jest chwalona za swój styl, regularnie ląduje w rubrykach towarzyskich w kategorii "najlepszy ubiór" i jest muzą projektantów.

Poza tym Grażyna Torbicka wciąż może się poszczycić nienaganną sylwetką, a ubrania leżą na niej jak na modelce.

Grażyna Torbicka zaszalała z rozcięciem

Gwiazda często wybiera bezpieczne kroje i stonowane kolory. Tak było również podczas rozdania nagród im. Janusza Morgensterna. Grażyna Torbicka wybrała klasyczną czerń, którą przełamała jedynie złotym paskiem. To, co jednak zwracało największą uwagę, to spore rozcięcie w spódnicy. Pomimo takiego kroju nie przydarzyła jej się jednak żadna wpadka.

Do spódnicy Torbicka dobrała czarny golf, a całość uzupełniła botkami na obcasie. Tym razem obyło się również bez kolorowej biżuterii. Można zauważyć jedynie wiszące kolczyki w odcieniu pasującym do paska.

Jak Wam się podoba w takim eleganckim, a zarazem casualowym wydaniu?

Zobacz też:

Mąż Torbickiej padł ofiarą oszustwa. "Prawnicy bezskutecznie zgłaszali to naruszenie"

Grażyna Torbicka zachwyca na Festiwalu Dwa Brzegi. "Pięknie i młodo"

Torbicka w kusej mini mknie na rowerze przez Kazimierz Dolny. "Kiedy jazda do pracy jest przyjemnością"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy